Usługa dezynfekcji i dezynfekcji w budynkach administracyjnych i administracyjno- dydaktycznych Uniwersytetu Wrocławskiego
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00318241
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00318241/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-07-10 10:11
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1c162bfc-4131-4137-a7fc-0376373c27e4
- Identyfikator
- 8960005408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00318241 z dnia 2025-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa dezynfekcji i dezynfekcji w budynkach administracyjnych i administracyjno- dydaktycznych Uniwersytetu Wrocławskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WROCŁAWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001301
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Uniwersytecki 1
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-137
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wioletta.franz-prokop@uwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uwr.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/uniwersytet_wroclawski/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa dezynfekcji i dezynfekcji w budynkach administracyjnych i administracyjno- dydaktycznych Uniwersytetu Wrocławskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c162bfc-4131-4137-a7fc-0376373c27e4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00318241
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033077/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Usługa dezynsekcji i dezynfekcji w budynkach administracyjnych i administracyjno-dydaktycznych Uniwersytetu Wrocławskiego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00268707
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.2711.27.2025.WFP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 472230,61 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 130000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Rodzaj zamówienia: usługa.
2. Przedmiotem zamówienia jest doraźne, w zależności od potrzeb świadczenie usług dezynsekcji i dezynfekcji w budynkach administracyjnych i administracyjno-dydaktycznych Uniwersytetu Wrocławskiego zgodnie z wymaganiami określonymi
w Opisie Przedmiotu Zamówienia- Stanowiącym Załącznik nr 1. Lokalizacje, w których będą świadczone usługi, zostały wymienione w Opisie Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 1
do OPZ) i znajdują się we Wrocławiu
3. Przedmiot zamówienia obejmują:
a. dezynsekcję stawonogów pasożytniczych, takich jak m.in.: muchy domowe, karaczany, prusaki, pluskwy, karaluchy, wszy, pchły, mrówki itp.,
b. prace dezynfekujące i oczyszczające, takie jak oczyszczanie pomieszczeń (w tym także poddaszy i piwnic), przewodów kominowych i innych części budynków; usuwanie owadów i padłych zwierząt w tym m.in. ptactwa wraz z guanem oraz ich utylizacja.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
5. Szczegółowe zasady i warunki realizacji zamówienia oraz płatności zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy będących Załącznikiem nr 4 do SWZ.
6. Wykonawca przez cały okres trwania usługi zobowiązany jest do posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej i w dniu zawarcia umowy do przedłożenia Zamawiającemu dowodu jego zawarcia, warunków odpowiedzialności ubezpieczyciela oraz dowodu opłacenia składki.
7. Realizacja zamówienia ma odbywać się z należytą starannością i zgodnie ze wszystkimi wymogami zawartymi w SWZ z załącznikami i ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców.
8. Wykonawca na etapie realizacji zamówienia, wykonuje przedmiot zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego.
9. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty, której treść pozwoli Zamawiającemu na zweryfikowanie oferty pod względem jej zgodności z treścią SWZ.
10. Przedmiot zamówienia musi odpowiadać treści Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wykonawca na etapie realizacji zamówienia, wykonuje przedmiot zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego. Tym samym Wykonawca zobowiązany jest do jednoznacznego określenia ceny ofertowej usługi zgodnie z kalkulacją cenową przedstawioną w Załączniku nr 1 do SWZ- formularz ofertowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90921000-9 - Usługi dezynfekcji i dezynsekcji budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90922000-6 - Usługi zwalczania szkodników
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu zostały złożone 4 oferty przez Wykonawców: ABAPEST Zakład DDID Sp.z o.o., PESTOKIL Bartosz Kopczuk, Radosław Wolnicki "RADPOL", MULTI SERVICE, które podlegają odrzuceniu. W związku z tym postępowanie, zgodnie z art. 255 pkt 2 uPzp, należy unieważnić.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2025-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |