Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Secemin jako element zwiększenia efektywności energetycznej w sektorze publicznym
Gmina Secemin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00318749
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00318749/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-07-10 11:34
- Lokalizacja
- Secemin, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f7ba09bc-f0fe-461e-8138-89f7f35398f6
- Identyfikator
- 6561919620
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00318749 z dnia 2025-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Secemin jako element zwiększenia efektywności energetycznej w sektorze publicznym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Secemin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398994
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Struga 2
1.5.2.) Miejscowość: Secemin
1.5.3.) Kod pocztowy: 29-145
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@secemin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.secemin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f7ba09bc-f0fe-461e-8138-89f7f35398f61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Secemin jako element zwiększenia efektywności energetycznej w sektorze publicznym2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7ba09bc-f0fe-461e-8138-89f7f35398f6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00318749
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00006705/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Secemin jako element zwiększenia efektywności energetycznej w sektorze publicznym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 2.1 „Efektywność energetyczna - dotacje” Priorytet 2 „Fundusze Europejskie dla środowiska” Programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00285192
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.1.4.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2956006,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej termomodernizacji budynku po byłym przedszkolu w Seceminie. Zakres prac obejmuje m.in. wykonanie ocieplenia przegród budowlanych, modernizacja instalacji c.o. wraz z montażem nowych źródeł ciepła, montaż instalacji fotowoltaicznych, wymiana stolarki drzwiowej i okiennej. Szczegółowy zakres robót budowlanych do wykonania przedstawiony został w dokumentach obmiarowych, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – załącznik nr 5 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia – przedmiary robót zostały sporządzone w oparciu o audyty energetyczne wykonane dla poszczególnych budynków, a stanowiących załącznik nr 1 do SWZ. Mapy z lokalizacją budynków objętych przedmiotowym zamówieniem znajdują się z załączniku nr 4 do SWZ – lokalizacja budynków.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
4.5.5.) Wartość części: 825961,63 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej termomodernizacji budynku po byłej szkole w Psarach. Zakres prac obejmuje m.in. wykonanie ocieplenia przegród budowlanych, modernizacja instalacji c.o. wraz z montażem nowych źródeł ciepła, montaż instalacji fotowoltaicznych, wymiana stolarki drzwiowej i okiennej. Szczegółowy zakres robót budowlanych do wykonania przedstawiony został w dokumentach obmiarowych, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – załącznik nr 5 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia – przedmiary robót zostały sporządzone w oparciu o audyty energetyczne wykonane dla poszczególnych budynków, a stanowiących załącznik nr 1 do SWZ. Mapy z lokalizacją budynków objętych przedmiotowym zamówieniem znajdują się z załączniku nr 4 do SWZ – lokalizacja budynków.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
4.5.5.) Wartość części: 1431567,74 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej termomodernizacji budynku OSP w Woli Kuczkowskiej. Zakres prac obejmuje m.in. wykonanie ocieplenia przegród budowlanych, modernizacja instalacji c.o. wraz z montażem nowych źródeł ciepła, montaż instalacji fotowoltaicznych, wymiana stolarki drzwiowej i okiennej. Szczegółowy zakres robót budowlanych do wykonania przedstawiony został w dokumentach obmiarowych, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ oraz w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – załącznik nr 5 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia – przedmiary robót zostały sporządzone w oparciu o audyty energetyczne wykonane dla poszczególnych budynków, a stanowiących załącznik nr 1 do SWZ. Mapy z lokalizacją budynków objętych przedmiotowym zamówieniem znajdują się z załączniku nr 4 do SWZ – lokalizacja budynków.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
4.5.5.) Wartość części: 698476,99 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W trakcie prowadzonego postępowania, Zamawiający powziął informację, że postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą polegającą na nieprecyzyjnym opisie przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia nie odpowiada celowi zamówienia i stanowi wadę niemożliwą do usunięcia na obecnym etapie w odniesieniu do każdej z części zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W trakcie prowadzonego postępowania, Zamawiający powziął informację, że postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą polegającą na nieprecyzyjnym opisie przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia nie odpowiada celowi zamówienia i stanowi wadę niemożliwą do usunięcia na obecnym etapie w odniesieniu do każdej z części zamówienia.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W trakcie prowadzonego postępowania, Zamawiający powziął informację, że postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą polegającą na nieprecyzyjnym opisie przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia nie odpowiada celowi zamówienia i stanowi wadę niemożliwą do usunięcia na obecnym etapie w odniesieniu do każdej z części zamówienia.
| 2025-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |