Zakup z dostawą środków ochrony indywidualnej oraz akcesoriów ochronnych na potrzeby Aresztu Śledczego w Łodzi

Areszt Śledczy w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00319142
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00319142/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-10 12:37
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-22a359fd-8c92-4a6a-b1ef-e3cf9af54042
Identyfikator
7261557739
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronnyProdukty specjalnego zastosowaniaKamizelki kuloodporneOchronne nakrycia głowyHełmy ochronneSprzęt do tłumienia zamieszekOsprzęt bezpieczeństwa

Wykonawcy

4 przyznane

BULLETPROOF PPE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 2
29 387,16 PLN
BULLETPROOF PPE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 3
23 616 PLN
BULLETPROOF PPE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 4
12 036,78 PLN
BULLETPROOF PPE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 7
33 591,98 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00319142 z dnia 2025-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup z dostawą środków ochrony indywidualnej oraz akcesoriów ochronnych na potrzeby Aresztu Śledczego w Łodzi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy w Łodzi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000590409

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Smutna 21

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-729

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: as_lodz@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-22a359fd-8c92-4a6a-b1ef-e3cf9af54042

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup z dostawą środków ochrony indywidualnej oraz akcesoriów ochronnych na potrzeby Aresztu Śledczego w Łodzi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22a359fd-8c92-4a6a-b1ef-e3cf9af54042

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00319142

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00117648/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 Zakup z dostawą środków ochrony indywidualnej oraz akcesoriów ochronnych na potrzeby Aresztu Śledczego w Łodzi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00254984

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Dkw.2232.7.2025.PS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kajdanki zespolone ze stali nierdzewnej - 5 sztuk
szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 35000000-4 - Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny

4.5.5.) Wartość części: 6500,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pałka szturmowa typu tonfa - 25 sztuk
szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 39230000-3 - Produkty specjalnego zastosowania

4.5.5.) Wartość części: 1300,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kamizelka kulo i nożoodporna - 12 sztuk
szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 35815100-1 - Kamizelki kuloodporne

4.5.5.) Wartość części: 35700,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kask ochronny udaroodporny z osłoną twarzy - 24 sztuki
szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 18444000-3 - Ochronne nakrycia głowy

4.5.5.) Wartość części: 21900,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Hełm kulooporny - system ochrony balistycznej głowy - 7 sztuk
szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18444111-4 - Hełmy ochronne

4.5.5.) Wartość części: 10500,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Tarcza ochronno - obronna długa - 3 sztuki
szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35220000-2 - Sprzęt do tłumienia zamieszek

4.5.5.) Wartość części: 6700,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Tarcza ochronno - obronna krótka - 16 sztuk
szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 35220000-2 - Sprzęt do tłumienia zamieszek

4.5.5.) Wartość części: 19000,00 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestaw ochronny antyuderzeniowy - 8 sztuk
szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35121300-1 - Osprzęt bezpieczeństwa

4.5.5.) Wartość części: 44700,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Uzasadnienie faktyczne: w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego dla części I zamówienia do terminu składania ofert tj. do dnia 12 czerwca 2025 r. do godz. 10:00, nie wpłynęła żadna oferta.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Uzasadnienie faktyczne: w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego dla części II zamówienia do terminu składania ofert tj. do dnia 12 czerwca 2025 r. do godz. 10:00, nie wpłynęła żadna oferta.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29387,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29387,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29387,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BulletProof PPE Polska sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Trop Hubert Smugowski, Olewin 96, 98-300 Olewin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992983865

7.3.3) Ulica: ul. Zaporoska 46/U1A

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 53-519

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29387,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-30

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23616,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23616,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23616,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BulletProof PPE Polska sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Trop Hubert Smugowski, Olewin 96, 98-300 Olewin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992983865

7.3.3) Ulica: ul. Zaporoska 46/U1A

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 53-519

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23616,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-31

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12036,78 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12036,78 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12036,78 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BulletProof PPE Polska sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Trop Hubert Smugowski, Olewin 96, 98-300 Olewin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992983865

7.3.3) Ulica: ul. Zaporoska 46/U1A

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 53-519

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12036,78 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-31

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Uzasadnienie faktyczne: w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego dla części VI zamówienia do terminu składania ofert tj. do dnia 12 czerwca 2025 r. do godz. 10:00, nie wpłynęła żadna oferta.

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Uzasadnienie faktyczne: w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego dla części VII zamówienia do terminu składania ofert tj. do dnia 12 czerwca 2025 r. do godz. 10:00, nie wpłynęła żadna oferta.

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33591,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33591,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33591,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BulletProof PPE Polska sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Trop Hubert Smugowski, Olewin 96, 98-300 Olewin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992983865

7.3.3) Ulica: ul. Zaporoska 46/U1A

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 53-519

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33591,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający w dniu 12 czerwca 2025 r. zgodnie z art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych Zamawiający – Areszt Śledczy w Łodzi zawiadomił na stronie prowadzonego postępowania, iż działając na podstawie art. 255 pkt 1 w/w ustawy unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Zakup z dostawą środków ochrony indywidualnej oraz akcesoriów ochronnych na potrzeby Aresztu Śledczego w Łodzi ” w zakresie części 1 – kajdanki zespolone, części 2 – pałka szturmowa, części 6 – tarcza ochronno-obronna długa oraz części 7 – tarcza ochronno-obronna krótka.

Uzasadnienie prawne: zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Uzasadnienie faktyczne: w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego dla części I, II, VI oraz VII zamówienia do terminu składania ofert tj. do dnia 12 czerwca 2025 r. do godz. 10:00, nie wpłynęła żadna oferta.
2025-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy