Modernizacja kompleksu sportowego “Moje Boisko – Orlik 2012” w miejscowości Rzerzęczyce
Gmina Kłomnice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00319434
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00319434/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-07-10 13:27
- Lokalizacja
- Kłomnice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4ca08bc8-5b29-463b-a910-a3f1cee68983
- Identyfikator
- 9492138802
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00319434 z dnia 2025-07-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego “Moje Boisko – Orlik 2012” w miejscowości Rzerzęczyce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kłomnice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151397983
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strażacka 20
1.5.2.) Miejscowość: Kłomnice
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-270
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 34/3281-122
1.5.8.) Numer faksu: 34/3281-121
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: astepien@klomnice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.klomnice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/klomnice/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego “Moje Boisko – Orlik 2012” w miejscowości Rzerzęczyce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ca08bc8-5b29-463b-a910-a3f1cee68983
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00319434
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00049807/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont Orlików z terenu Gminy Kłomnice - Nieznanice i Rzerzęczyce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00277697
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZI-IZ.271.8.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 813009,09 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja kompleksu sportowego “Moje Boisko – Orlik 2012” w miejscowości Rzerzęczyce, w zakres który wchodzi:
a) Wymiana nawierzchni ze sztucznej trawy na boisku piłkarskim o powierzchni 1880 m2
b) Wymiana nawierzchni syntetycznej poliuretanowej na boisku wielofunkcyjnym
o powierzchni 630 m2
c) Wymiana opraw oświetleniowych na słupach oświetleniowych
d) Modernizacja ogrodzenia boisk i piłkochwytów
e) Remont zaplecza sanitarno – szatniowego
f) Zakup nowego wyposażenia boiska do piłki nożnej i boiska wielofunkcyjnego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wymienionych w niniejszym punkcie stanowi załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu Zamówienia (OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45000000-7 - Roboty budowlane
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożono oferty, których cena przewyższa możliwości finansowe Zamawiającego, zatem zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.Kwota, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, podana bezpośrednio przed otwarciem ofert wynosi 999 990,00 zł brutto, natomiast cena najkorzystniejszej oferty wynosi: 1 228 072,04 zł brutto
| 2025-07-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |