Wykonanie usług komunalnych polegających na utrzymaniu czystości i porządku na terenie miasta i gminy Murowana Goślina w okresie do 31.12.2025 r.

GMINA MUROWANA GOŚLINA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00319802
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00319802/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-10 14:27
Lokalizacja
Murowana Goślina, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9d7e0113-f8b8-4be1-8afc-01556e08fc5a
Identyfikator
7773159427
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychUsługi okrzesywania drzew oraz przycinania żywopłotówUsługi utrzymania parkówUsługi usuwania chwastówUsługi pielęgnacji drzewUsługi sprzątania i zamiatania ulicUsługi sprzątania ulicUsługi zamiatania ulicUsługi wywozu odpadówUsługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane

Wykonawcy

1 przyznane

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA SZANSA MUROWANA GOŚLINAMurowana Goślina, PL · lot 0
719 798,02 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00319802 z dnia 2025-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie usług komunalnych polegających na utrzymaniu czystości i porządku na terenie miasta i gminy Murowana Goślina w okresie do 31.12.2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MUROWANA GOŚLINA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258595

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Powstańców Wielkopolskich 9

1.5.2.) Miejscowość: Murowana Goślina

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-095

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 61 8923 661

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@murowana-goslina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.murowana-goslina.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie usług komunalnych polegających na utrzymaniu czystości i porządku na terenie miasta i gminy Murowana Goślina w okresie do 31.12.2025 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d7e0113-f8b8-4be1-8afc-01556e08fc5a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00319802

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00019876/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.3.4 Wykonanie usług komunalnych polegających na utrzymaniu porządku i czystości na terenie miasta i gminy Murowana Goślina w okresie do 31.12.2025r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00285469

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 14 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający sprawuje nad Spółdzielnią Socjalną Szansa kontrolę, odpowiadającą kontroli nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej. Ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez Zamawiającego sprawującego kontrolę.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.14.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Utrzymanie czystości na całej powierzchni zatok przystankowych, placów, zatok postojowych, pętli komunikacji miejskiej, chodników, wiat rowerowych
Utrzymania zieleni na terenie miejskim gminy Murowana Goślina
Utrzymanie zieleni w pasach drogowych dróg powiatowych w granicach administracyjnych miasta Murowana Goślina.
Oczyszczanie Parku Miejskiego i placu Powstańców Wielkopolskich
Utrzymanie zieleni na terenie miasta oraz sołectw w gminie Murowana Goślina
Bieżące utrzymanie czystości miejscach pamięci narodowej
Utrzymanie czystości i porządku - wiaty przystankowe
Utrzymanie zieleni (pielęgnacja trawników na boiskach) i czystości (bieżące utrzymanie koszy, zbieranie i usuwanie wszystkich nieczystości), otwieranie i zamykanie furtek na terenie boisk przy Szkole Podstawowej nr 2 w Murowanej Goślinie.
Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach 1A, 1B i 1C.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77340000-5 - Usługi okrzesywania drzew oraz przycinania żywopłotów

77313000-7 - Usługi utrzymania parków

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

90611000-3 - Usługi sprzątania ulic

90612000-0 - Usługi zamiatania ulic

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 719798,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 719798,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 719798,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Socjalna Szansa Murowana Goślina

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773439144

7.3.3) Ulica: Mściszewska 10

7.3.4) Miejscowość: Murowana Goślina

7.3.5) Kod pocztowy: 62-095

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 719798,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi