Wymiana pokrycia dachu wraz z robotami towarzyszącymi i remont elewacji Liceum Ogólnokształcącego w Krzeszowicach.

Powiat Krakowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00319984
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00319984/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-10 14:56
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ce716aae-5ca5-4f7d-99b1-80679eb58fc5
Identyfikator
6772364194
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kładzenie dachów metalowychRoboty budowlaneWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowychKładzenie rynienNaprawa i konserwacja dachówWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnejRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieIzolacja cieplnaRoboty w zakresie burzeniaRoboty przy wznoszeniu rusztowańTynkowanieRoboty elewacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

IMPULS CONTRACTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
2 148 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00319984 z dnia 2025-07-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana pokrycia dachu wraz z robotami towarzyszącymi i remont elewacji Liceum Ogólnokształcącego w Krzeszowicach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Krakowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554413

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Słowackiego 20

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-037

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 12 634-42-66

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zarzad@powiat.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1097412

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana pokrycia dachu wraz z robotami towarzyszącymi i remont elewacji Liceum Ogólnokształcącego w Krzeszowicach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce716aae-5ca5-4f7d-99b1-80679eb58fc5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00319984

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00064318/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja dachu w LO w Krzeszowicach w ramach realizacji zadań pn: Wykonanie dokumentacji projektowej w zakresie modernizacji budynku oraz modernizacja dachu w LO w Krzeszowicach (dach, łazienki)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00197148

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wymianie pokrycia dachu wraz z dociepleniem dachu, montażem okien dachowych, montażem wyłazu dachowego i remontem elewacji budynku dydaktyczno – oświatowego w Krzeszowicach przy ul. Ogrodowej 3 na podstawie dokumentacji projektowej, w ramach realizacji zadania pn.: ,,Wykonanie dokumentacji projektowej w zakresie modernizacji budynku oraz modernizacja dachu w Liceum Ogólnokształcącego w Krzeszowicach (dach, łazienki)’’. Budynek wpisany jest do rejestru zabytków pod numerem A-536/M. Zamawiający dysponuje dla budynku objętego niniejszym zamówieniem decyzją Pozwolenia na Budowę Nr AB.V.1.1138.2024 Starosty Krakowskiego z dnia 25.11.2024 r. oraz Pozwoleniem Nr ZN—I.5142.414.2024 z dnia 23.10.2024 r. Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na prowadzenie robót budowlanych oraz prac konserwatorskich przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w projekcie umowy (zał. nr 10 do SWZ), opisie przedmiotu zamówienia (zał. nr 1 do projektu umowy) oraz dokumentacji, w tym dokumentacji projektowej (zał. nr 11 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261213-0 - Kładzenie dachów metalowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261320-3 - Kładzenie rynien

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45321000-3 - Izolacja cieplna

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45410000-4 - Tynkowanie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2148200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3284100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2148200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Impuls Contractor Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7372206233

7.3.3) Ulica: ul. Rzepakowa 4R

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-989

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2148200 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane