28.2025 Sprzedaż i dostawa szwów chirurgicznych dla potrzeb Bloku Operacyjnego Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00320436
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00320436/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-11 08:11
Lokalizacja
Mielec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bf99ec12-9b79-4dfb-9dc6-e4284d05f6d3
Identyfikator
8171750893
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Szwy chirurgiczne

Wykonawcy

6 przyznanych

YAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL · lot 0
255 330,53 PLN
YAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL · lot 1
15 353,06 PLN
BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 2
19 489,76 PLN
YAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL · lot 3
41 328,01 PLN
YAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL · lot 4
4755,66 PLN
BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 6
43 451,64 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00320436 z dnia 2025-07-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
28.2025 Sprzedaż i dostawa szwów chirurgicznych dla potrzeb Bloku Operacyjnego Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308637

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żeromskiego 22

1.5.2.) Miejscowość: Mielec

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 177800146

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital.mielec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.mielec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bf99ec12-9b79-4dfb-9dc6-e4284d05f6d3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

28.2025 Sprzedaż i dostawa szwów chirurgicznych dla potrzeb Bloku Operacyjnego Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf99ec12-9b79-4dfb-9dc6-e4284d05f6d3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00320436

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00072444/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 SPRZEDAŻ I DOSTAWA SZWÓW CHIRURGICZNYCH DO APTEKI

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00213261

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SzS.ZP.261.28.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 335366,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

GRUPA 1 - Szew jałowy, pleciony, syntetyczny, z kwasu poliglikolowego i mlekowego, powlekany mieszanką kopolimeru kaprolaktonu glikolidu i laktydu stearylowo - wapniowego, o okresie podtrzymywania tkankowego 21 dni i okresie wchłonięcia 56-70 dni
Lp. Wielkość opakowania handlowego Rozmiar nitki Długość igły mm Krzywizna Przekrój igły Długość nitki cm J.m. Ilość
1 op. x 12 szt. 4/0 22mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 10
2 op. x 12 szt. 4/0 26mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 50
3 op. x 12 szt. 2/0 26mm 1/2 koła podwójna okrągła 90 cm op. 5
4 op. x 12 szt. 3/0 26mm 1/2 koła podwójna okrągła 90 cm op. 60
5 op. x 12 szt. 3/0 26mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 300
6 op. x 12 szt. 3/0 37mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 250
7 op. x 12 szt. 2/0 26mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 150
8 op. x 12 szt. 2/0 22mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 10
9 op. x 12 szt. 2/0 37mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 250
10 op. x 12 szt. 0 30mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 60
11 op. x 12 szt. 0 37mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 85
12 op. x 12 szt. 1 26mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 30
13 op. x 12 szt. 1 37mm 1/2 koła okrągła 90 cm op. 150
14 op. x 12 szt. 1 40mm 1/2 koła okrągła 90 cm op. 200
15 op. x 12 szt. 1 48mm 1/2 koła okrągła 90 cm op. 200
16 op. x 12 szt. 2 37mm 1/2 koła okrągła 90 cm op. 150
17 op. x 12 szt. 2 40mm 1/2 koła okrągła 90 cm op. 250
18 op. x 12 szt. 2 48mm 1/2 koła okrągła 90 cm op. 250
19 op. x 12 szt. 1 65mm 1/2 koła okrągła 150 cm op. 10
20 op. x 12 szt. 2 65mm 1/2 koła okrągła 150 cm op. 20
21 op. x 12 szt. 3/0 niebarwiony 22mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 10
22 op. x 12 szt. 4/0 niebarwiony 13mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 1
23 op. x 12 szt. 5/0 niebarwiony 13mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 3
24 op. x 12 szt. 4/0 niebarwiony 16mm kosmet. 3/8 koła odwrotnie tnąca 45 cm op. 1
25 op. x 12 szt. 5/0 niebarwiony 16mm kosmet. 3/8 koła odwrotnie tnąca 45 cm op. 1
26 op. x 12 szt. 4/0 bez igły 3x45 cm op. 5
27 op. x 12 szt. 3/0 bez igły 3x75 cm op. 10
28 op. x 12 szt. 3/0 bez igły 3x45 cm op. 250
29 op. x 12 szt. 3/0 bez igły 150 cm op. 60
30 op. x 12 szt. 2/0 bez igły 3x45 cm op. 30
31 op. x 12 szt. 2/0 bez igły 3x75 cm op. 40
32 op. x 12 szt. 2/0 bez igły 150 cm op. 120
33 op. x 12 szt. 0 bez igły 150 cm op. 15
34 op. x 12 szt. 1 bez igły 150 cm op. 50
35 op. x 12 szt. 2 bez igły 150 cm op. 40
36 op. x 12 szt 2/0 60 mm prosta okrągła 75cm op. 20
Ogólne wymagania: Dopuszczalna tolerancja długości nitki +/- 5mm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.) Wartość części: 224800,76 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

GRUPA 2 - Jałowy wchłanialny jednowłóknowy szew syntetyczny o okresie podtrzymywania tkanki 10 dni i okresie wchłonięcia do 56 dni
Lp. Wielkość opakowaniahandlowego Rozmiar nitki Długość igły mm Krzywizna Przekrój igły Długość nitki cm J.m. Ilość
1 op. x 12 szt. 4/0 17mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 10
2 op. x 12 szt. 3/0 20mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 60
3 op. x 12 szt. 2/0 37mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 60
4 op. x 12 szt. 1 48mm 1/2 koła okrągła 90 cm op. 5
Ogólne wymagania: Dopuszczalna tolerancja długości nitki +/- 5mm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.) Wartość części: 13369,23 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

GRUPA 3 - Jałowy niewchłaniany plecionkowy syntetyczny szew poliestrowy pokryty silikonem
Lp. Wielkość opakowaniahandlowego Rozmiar nitki Długość igły mm Krzywizna Przekrój igły Długość nitki cm J.m. Ilość
1 op. x 12 szt. 4/0 bez igły 2x75 cm op. 10
2 op. x 12 szt. 3/0 bez igły 2x75 cm op. 10
3 op. x 12 szt. 2/0 bez igły 2x75 cm op. 10
4 op. x 12 szt. 0 bez igły 2x75 cm op. 10
5 op. x 12 szt. 1 bez igły 2x75 cm op. 10
6 op. x 12 szt. 3/0 bez igły 150 cm op. 10
7 op. x 12 szt. 2/0 bez igły 150 cm op. 10
8 op. x 12 szt. 0 bez igły 150 cm op. 10
9 op. x 12 szt. 1 bez igły 150 cm op. 10
10 op. x 12 szt. 2 bez igły 150 cm op. 10
11 op. x 12 szt. 4/0 26mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 10
12 op. x 12 szt. 3/0 17mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 10
13 op. x 12 szt. 3/0 26mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 48
14 op. x 12 szt. 3/0 22mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 50
15 op. x 12 szt. 2/0 26mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 26
16 op. x 12 szt. 2/0 30mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 10
17 op. x 12 szt. 0 30mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 10
18 op. x 12 szt. 0 26mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 11
19 op. x 12 szt. 1 30mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 15
20 op. x 12 szt. 1 37mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 10
21 op. x 12 szt. 2 37mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 25
22 op. x 12 szt. 5 40mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 14
Ogólne wymagania: Dopuszczalna tolerancja długości nitki +/- 5mm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.) Wartość części: 19756,42 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

GRUPA 4
Lp. Wielkość opakowania Rozmiar nitki Długość igły mm Krzywizna Przekrój igły Długość nitki cm J.m. Ilość
Jałowy niewchłanialny szew jednowłóknowy, polipropylenowy, monofilamentowy na igłach o kształcie pół-kwadratowych o zaokrąglonych krawędziach odporne na zaginanie, odkształcanie o zwiększonej stabilności w imadle
1 op. x 12 szt. 6/0 10mm ½ koła okrągła 75 cm op. 9
2 op. x 12 szt. 5/0 13mm ½ koła podwójna okrągła 75 cm op. 12
3 op. x 12 szt. 5/0 17mm ½ koła podwójna okrągła 75 cm op. 12
4 op. x 12 szt. 5/0 26mm ½ koła podwójna okrągła 75 cm op. 6
Jałowy niewchłanialny szew jednowłóknowy, polipropylenowy, monofilamentowy na igłach o kształcie pół-kwadratowych, zaokrąglonych krawędziach, o zakończeniu krótkim tnącym do zmienionych miażdżycowo naczyń, odporne na zaginanie, odkształcenie o zwiększonej stabilności w imadle
5 op. x 12 szt. 5/0 13mm ½ koła podwójna okrągła 75 cm op. 12
6 op. x 12 szt. 5/0 17mm ½ koła podwójna okrągła 90 cm op. 12
7 op. x 12 szt. 5/0 17mm ½ koła podwójna okrągła czarna 90 cm op. 12
8 op. x 12 szt. 4/0 17mm ½ koła podwójna okrągła czarna 90 cm op. 12
9 op. x 12 szt. 4/0 22mm ½ koła podwójna okrągła 90 cm op. 12
10 op. x 12 szt. 2/0 22mm ½ koła podwójna okrągła 90 cm op. 12
11 op. x 12 szt. 3/0 26mm ½ koła podwójna okrągła 90 cm op. 18
12 op. x 12 szt. 3/0 26mm ½ koła podwójna okrągła czarna 90 cm op. 18
13 op. x 12 szt. 6/0 13mm ½ koła podwójna okrągła 75 cm op. 18
Jałowy niewchłanialny szew jednowłóknowy, polipropylenowy, monofilamentowy na igłach o kształcie pół-kwadratowych, zaokrąglonych krawędziach, odporne na zaginanie, odkształcenie o zwiększonej stabilności w imadle
14 op. x 12 szt. 6/0 10mm 3/8 koła podwójna okrągła 75 cm op. 5
15 op. x 12 szt. 8/0 6mm 3/8 koła podwójna okrągła 45 cm op. 1
16 op. x 12 szt. 10/0 5mm mikro,
3/8 koła okrągła 15 cm op. 1
17 op. x 12 szt. 6/0 13mm 3/8 koła podwójna okrągła 75 cm op. 5
18 op. x 12 szt. 7/0 10 mm 1/2 koła pojedyncza okrągła 75 cm op. 3
19 op. x 12 szt. 7/0 13 mm 3/8 koła podwójna okrągła 75 cm op. 3
Ogólne wymagania: Dopuszczalna tolerancja długości nitki +/- 5mm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.) Wartość części: 30720,19 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

GRUPA 5 - Szew jałowy, monofilamentowy, syntetyczny, z polidioksanonu o okresie podtrzymywania tkankowego powyżej 90 dni i okresie wchłonięcia 180-210 dni
Lp. Wielkość opakowania handlowego Rozmiar nitki Długość igły mm Krzywizna Przekrój igły Długość nitki cm J.m. Ilość
1 op. x 12 szt. 3/0 26 mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 5
2 op. x 12 szt. 2/0 26 mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 20
3 op. x 12 szt. 0 26 mm 1/2 koła okrągła 75 cm op. 5
4 op. x 12 szt. 1 40 mm 1/2 koła
pętla okrągła 150 cm op. 5
5 op. x 12 szt. 0 40 mm 1/2 koła
pętla okrągła 150 cm op. 5
Ogólne wymagania: Dopuszczalna tolerancja długości nitki +/- 5mm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.) Wartość części: 4247,46 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

GRUPA 6 - Niewchłanialny pleciony syntetyczny szew poliestrowy będący kompozycją politereftalonu etylenu
Lp. Wielkość opakowania handlowego Rozmiar nitki Długość igły mm Krzywizna Przekrój igły Długość nitki cm J.m. Ilość
1 op. x 6 szt. 5 mm taśma 48mm 1/2 koła, igła podwójna okrągła,
wzmocniona, podwójna 40 cm op. 5
Ogólne wymagania: Dopuszczalna tolerancja długości nitki +/- 5mm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.) Wartość części: 4597,11 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

GRUPA 7 - Jałowy, niewchłanialny, jednowłóknowy szew syntetyczny monofilamentowy
LP Wielkość opakowania Rozmiar nici Długość igły mm Krzywizna igły Przekrój igły Długość nici cm J.m. Ilość
1 op 12 sztuk 6/0 19mm 3/8 koła odwrotnie tnąca 45 cm op 2
2 op 12 sztuk 5/0 19mm 3/8 koła odwrotnie tnąca 45 cm op 12
3 op 12 sztuk 4/0 19mm 3/8 koła odwrotnie tnąca 45 cm op 60
4 op 12 sztuk 3/0 24mm 3/8 koła odwrotnie tnąca 45 cm op 120
5 op 12 sztuk 3/0 24mm 3/8 koła odwrotnie tnąca 75 cm op 15
6 op 12 sztuk 3/0 30mm 3/8 koła odwrotnie tnąca 75 cm op 250
7 op 12 sztuk 2/0 30mm 3/8 koła odwrotnie tnąca 75 cm op 400
8 op 12 sztuk 1 39mm 3/8 koła odwrotnie tnąca 90 cm op 12
9 op 12 sztuk 2 2x77mm 3/8 koła odwrotnie tnąca 75 cm op 2
10 op 12 sztuk 2 77mm 3/8 koła odwrotnie tnąca 45 cm op 2
11 op 12 sztuk 0 30mm 3/8 koła odwrotnie tnąca 75 cm op 30
12 op 12 sztuk 0 60mm prosta odwrotnie tnąca 90 cm op 10
Dopuszczalna tolerancja długości nitki +/- 5mm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.) Wartość części: 37875,08 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 255330,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 255330,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 255330,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: YAVO Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590772889

7.3.3) Ulica: Bawełniana

7.3.4) Miejscowość: Bełchatów

7.3.5) Kod pocztowy: 97-400

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 255330,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15353,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15353,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15353,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: YAVO Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590772889

7.3.3) Ulica: Bawełniana

7.3.4) Miejscowość: Bełchatów

7.3.5) Kod pocztowy: 97-400

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15353,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19489,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22451,52 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19489,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bialmed Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790003564

7.3.3) Ulica: Kazimierzowska 46/48/35

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-546

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19489,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41328,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 41328,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41328,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: YAVO Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590772889

7.3.3) Ulica: Bawełniana

7.3.4) Miejscowość: Bełchatów

7.3.5) Kod pocztowy: 97-400

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41328,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4755,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4755,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4755,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: YAVO Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590772889

7.3.3) Ulica: Bawełniana

7.3.4) Miejscowość: Bełchatów

7.3.5) Kod pocztowy: 97-400

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4755,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w Grupie 6 nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43451,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54249,27 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43451,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bialmed Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790003564

7.3.3) Ulica: Kazimierzowska 46/48/35

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-546

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43451,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2025-07-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy