Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 09 04 zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00320807
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00320807/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-11 09:38
Lokalizacja
Gryfino, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-23d5f753-550f-4335-b2af-15985f716107
Identyfikator
8580007476
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadami

Wykonawcy

1 przyznane

"EKO-MYŚL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMyślibórz, PL · lot 0
283 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00320807 z dnia 2025-07-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 09 04 zmieszane odpady
z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione
w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811195875

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Targowa 16

1.5.2.) Miejscowość: Gryfino

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 91 416 30 51

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pukgryfino.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pukgryfino.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pukgryfino.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Usługi wodociągowe, kanalizacyjne, remontowe i budowlane, komunalne, pogrzebowe oraz laboratorium

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 09 04 zmieszane odpady
z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione
w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23d5f753-550f-4335-b2af-15985f716107

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00320807

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00297513

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 16.TP.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 250000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 17 09 04 zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu innych niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03 pochodzących z terenu Gminy Gryfino - odebranych od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych.
Transport odpadów z punktu przeładunkowego zlokalizowanego w obrębie Składowiska Odpadów Komunalnych Gryfino-Wschód (działka nr 96/16 obręb Wełtyń II, Gmina Gryfino) i związane z nimi koszty dostarczenia odpadów do instalacji zagospodarowania odpadów leżą po stronie Wykonawcy.
Wykonawca zobowiązany jest do zagospodarowania odebranych od Zamawiającego odpadów, stanowiących przedmiot umowy w ramach zawartej umowy.
Wykonawcy prowadzący instalacje są obowiązani do przekazywania Zamawiającemu informacji o przekazanych im przez niego odpadach, które poddali procesowi przygotowania do ponownego użycia, recyklingu lub przekazali w tym celu innemu posiadaczowi odpadów, zgodnie z art. 9oa ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733).
W celu określenia wartości zamówienia Zamawiający wskazuje poniższe szacowane ilości odpadów, przewidywane do zagospodarowania przez Wykonawcę w okresie obowiązywania umowy:
Kod opadu - 17 09 04, Przewidywana ilość odpadów [Mg] - 350, Minimalna częstotliwość odbioru odpadów - 2 razy w miesiącu
Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany ilości odpadów przeznaczonych
do zagospodarowania w ramach zamówienia - wielkości wskazane powyżej w tabeli są ilościami wyłącznie szacunkowymi, natomiast rzeczywiste ilości odpadów przeznaczonych do zagospodarowania będą wynikały z aktualnych potrzeb Zamawiającego. Wskazana przewidywana ilość odpadów przeznaczonych do zagospodarowania nie może stanowić podstawy do wnoszenia przez Wykonawcę jakichkolwiek roszczeń w przypadku zmniejszenia ilości odpadów przekazanych przez Zamawiającego do zagospodarowania w trakcie realizacji umowy zawartej w wyniku rozstrzygnięcia niniejszego postępowania, jednakże Zamawiający gwarantuje przekazanie ilości odpadów do zagospodarowania na poziomie 30% szacunkowej ilości wskazanego w powyższej rodzaju odpadu (kod: 17 09 04).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale 3 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 283500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 283500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 283500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Eko-Myśl

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5971516364

7.3.3) Ulica: Dalsze 36

7.3.4) Miejscowość: Myślibórz

7.3.5) Kod pocztowy: 74-300

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 283500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi