Remont uszkodzonych elementów elewacji oraz dachu budynku Muzeum Okręgowego w Suwałkach, przy ul. T. Kościuszki 81
MUZEUM OKRĘGOWE W SUWAŁKACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00466003
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00466003/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-21 19:08
- Lokalizacja
- Suwałki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f9d035b9-01cf-40be-abb5-47749db44626
- Identyfikator
- 8441065955
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00466003 z dnia 2024-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont uszkodzonych elementów elewacji oraz dachu budynku Muzeum Okręgowego w Suwałkach, przy ul. T. Kościuszki 81
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM OKRĘGOWE W SUWAŁKACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000579885
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 81
1.5.2.) Miejscowość: Suwałki
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@muzeum.suwalki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeum.suwalki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f9d035b9-01cf-40be-abb5-47749db446261.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont uszkodzonych elementów elewacji oraz dachu budynku Muzeum Okręgowego w Suwałkach, przy ul. T. Kościuszki 812.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9d035b9-01cf-40be-abb5-47749db44626
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00466003
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00322093/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont uszkodzonych elementów elewacji i dachu budynku Muzeum Okręgowego w Suwałkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445703
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAT.TP.270.01.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 465876,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia dotyczy remontu uszkodzonych elementów elewacji frontowej (wschodniej) wraz ze stropodachem nad bramą wjazdową i elewację południową (z głównym wejściem do Muzeum), oraz demontaż atrap kominowych i naprawy dachu.
2. Zakres prac na elewacji frontowej (wschodniej) i południowej oraz stropodachu nad bramą wjazdową od strony wschodniej budynku obejmuje w szczególności naprawę ubytków i spękań ścian, renowację elementów zdobniczych., wykonanie nowych obróbek blacharskich, wypraw tynkarskich, powłok malarskich, rekonstrukcję posadzek i balustrad balkonów. W zakresie remontu dachu zakres obejmuje w szczególności rozbiórkę atrap kominów wraz z uzupełnieniem poszyć dachowych oraz naprawę uszkodzeń dachu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45410000-4 - Tynkowanie
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie została złożona żadna oferta,SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |