Opracowanie wytycznych akustycznych i doradztwo akustyczne w ramach inwestycji pn. Budowa nowej siedziby Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie.
WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00320992
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00320992/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-07-11 10:16
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-665a683c-8a75-4d19-b4ee-0af8ce2e79f4
- Identyfikator
- 6762178337
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00320992 z dnia 2025-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie wytycznych akustycznych i doradztwo akustyczne w ramach inwestycji pn. Budowa nowej siedziby Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554287
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Basztowa 22
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-156
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje.strategiczne@umwm.malopolska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-665a683c-8a75-4d19-b4ee-0af8ce2e79f41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie wytycznych akustycznych i doradztwo akustyczne w ramach inwestycji pn. Budowa nowej siedziby Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-665a683c-8a75-4d19-b4ee-0af8ce2e79f4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00320992
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045614/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.41 Opracowanie wytycznych akustycznych dla potrzeb konkursu na opracowanie koncepcji architektonicznej nowej siedziby Filharmonii oraz doradztwo akustyczne... IS
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00156814
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IS-I.272.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 869000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu wytycznych akustycznych i doradztwo akustyczne dla Zamawiającego na etapie przygotowania i przeprowadzenia dwuetapowego Konkursu realizacyjnego, architektoniczno - urbanistycznego na opracowanie koncepcji nowej siedziby Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie (dalej jako „Konkurs”) oraz doradztwo akustyczne dla Zamawiającego w fazie projektowania i budowy obiektu w ramach inwestycji pn. „Budowa nowej siedziby Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71313200-7 - Usługi doradcze w zakresie izolacji dźwiękoszczelnej oraz akustyki pomieszczeń
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1068870,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1068870,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1068870,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Andrzej Kłosak archAKUSTIK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9451793579
7.3.3) Ulica: SERENO FENNA 3/8
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-143
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1068870,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania Umowy w zakresie zamówienia podstawowego: do 16 miesięcy| 2025-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |