Rozbudowa Zagrody Kurpiowskiej w Kadzidle - etap II

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00321057
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00321057/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-11 10:32
Lokalizacja
Ostrołęka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-905cab64-7de0-45ab-9551-b81ef67b5e60
Identyfikator
7581633838
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

PPHU "ROSTKOWSCY" S.C. WALDEMAR ROSTKOWSKI, HANNA ROSTKOWSKA SPÓŁKA CYWILNAOlszewo-Borki, PL · lot 0
2 080 673,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00321057 z dnia 2025-07-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa Zagrody Kurpiowskiej w Kadzidle - etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001040438

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. gen. J. Bema 8

1.5.2.) Miejscowość: Ostrołęka

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-410

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29 7645443

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@muzeum.ostroleka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeum.ostroleka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1097508

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytucja kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa Zagrody Kurpiowskiej w Kadzidle - etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-905cab64-7de0-45ab-9551-b81ef67b5e60

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00321057

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00109943/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozbudowa Zagrody Kurpiowskiej w Kadzidle - etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00247446

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Ag.27.2.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1743697,56

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana o nazwie zadania: Rozbudowa Zagrody Kurpiowskiej w Kadzidle – etap II.
Zakres prac budowlanych, w tym montażowych, przewidzianych do realizacji zamówienia określa dokumentacja projektowa stanowiąca Załącznik nr 12 do SWZ, pozwolenie na budowę stanowiące Załącznik nr 13 do SWZ oraz Decyzja na wycinkę drzew stanowiąca Załącznik nr 14 do SWZ.
Zakres Zadania realizowanego przez Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce obejmuje wykonanie robót budowlanych, w tym montażowych na terenie Zagrody Kurpiowskiej w Kadzidle polegających na budowie pawilonu wystawienniczego, wiaty grillowej, wiaty na eksponaty, widowni, strefy zabaw dzieci oraz rozbiórki obiektów kolidujących z obiektami projektowanymi (sceny plenerowej i wiaty na eksponaty). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w ROZDZIALE II i III niniejszej SWZ.
W szczególności przedmiot zamówienia, obejmujący swym zakresem roboty budowlane, określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), przedmiary robót oraz pozwolenia na budowę, decyzja na wycinkę drzew i wytyczne Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2080673,36 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2080673,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2080673,36 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PPHU „ROSTKOWSCY” Hanna Rostkowska , działająca w ramach spółki cywilnej pod nazwą: PPHU "ROSTKOWSCY" s.c. Waldemar Rostkowski, Hanna Rostkowska

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PPHU „ROSTKOWSCY” Waldemar Rostkowski, działający w ramach spółki cywilnej pod nazwą: PPHU "ROSTKOWSCY" s.c. Waldemar Rostkowski, Hanna Rostkowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7581575644

7.3.3) Ulica: ul. Warszawska 18

7.3.4) Miejscowość: Olszewo-Borki

7.3.5) Kod pocztowy: 07-415

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2080673,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2025-07-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane