„Dostosowanie budynku PCPR oraz Domu Dziecka w Wolsztynie do wymogów ppoż”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00321170
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00321170/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-11 10:55
Lokalizacja
Wolsztyn, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c754f31a-05f4-46bc-90ce-627265834c54
Identyfikator
9231547387
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Alarmy przeciwpożaroweSystemy wykrywania ogniaSystemy przeciwpożaroweRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

Azico Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąDąbrowa, PL · lot 0
216 999,06 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00321170 z dnia 2025-07-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dostosowanie budynku PCPR oraz Domu Dziecka w Wolsztynie do wymogów ppoż”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411141745

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marcinkowskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Wolsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-200

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcpr@powiatwolsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcpr.powiatwolsztyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c754f31a-05f4-46bc-90ce-627265834c54

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostosowanie budynku PCPR oraz Domu Dziecka w Wolsztynie do wymogów ppoż”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c754f31a-05f4-46bc-90ce-627265834c54

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00321170

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00205689/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 „Dostosowanie budynku PCPR oraz Domu Dziecka w Wolsztynie do wymogów ppoż”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00243122

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PCPR.221.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Dostosowanie budynku PCPR oraz Domu Dziecka w Wolsztynie do wymogów ppoż”.
Szczegółowy opis zamówienia został opisany w przedmiarze robót elektrycznych – instalacje elektryczne oraz przedmiarze robót elektrycznych – instalacje SSP, stanowiącym załącznik
nr 3a oraz 3b do SWZ, dokumentacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ oraz Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.

Uwaga!!!
Prace montażowe w okresie trwania umowy mogą być prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 20:30, chyba, że zostanie podjęta inna decyzja Dyrektora PCPR w Wolsztynie.

Jeżeli w udostępnionych Wykonawcom dokumentach znajdują się jakiekolwiek znaki towarowe, patenty, nazwy producentów, pochodzenie lub źródło albo wskazany szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego wykonawcę, są one wyłącznie przykładowymi nazewnictwami i Zamawiający dopuszcza zastosowanie innych materiałów o równoważnych lub lepszych parametrach jakościowych. W przypadku opisania przedmiotu zamówienia za pomocą norm, aprobat, specyfikacji technicznych
i systemów odniesienia, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Ponadto: Wykonawca przy odbiorze końcowym przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do przedstawienia dokumentów potwierdzających, że wbudowane wyroby budowlane są zgodne z ustawą z dnia 16 kwietnia 2004r. o wyrobach budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31625000-3 - Alarmy przeciwpożarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31625100-4 - Systemy wykrywania ognia

31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 216999,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 216999,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AZICO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7851812598

7.3.3) Ulica: Śremska

7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa

7.3.5) Kod pocztowy: 63-100

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 216999,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2025-07-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi