Prace konserwatorsko-budowlane przy wieży kościoła filialnego p.w. Św. Kazimierza w Brokęcinie – etap II.
Gmina Okonek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00466065
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00466065/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-22 07:21
- Lokalizacja
- Okonek, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-007892e8-eea7-4e80-8313-57c08701f6e4
- Identyfikator
- 7671657653
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00466065 z dnia 2024-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace konserwatorsko-budowlane przy wieży kościoła filialnego p.w. Św. Kazimierza w Brokęcinie – etap II.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Okonek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791388
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niepodległości 53
1.5.2.) Miejscowość: Okonek
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-965
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 67 266 90 03
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ratusz@okonek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.okonek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://Platformazakupowa.pl/okonek1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace konserwatorsko-budowlane przy wieży kościoła filialnego p.w. Św. Kazimierza w Brokęcinie – etap II.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-007892e8-eea7-4e80-8313-57c08701f6e4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00466065
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ITRiŚ.271.10-3.2024.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zgodnie z wnioskiem, złożonym przez Gminę Okonek w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków, planowana do realizacji inwestycja przewiduje wykonanie prac budowlanych mających na celu remont zabezpieczająco - wzmacniający wieży kościoła pw. Św. Kazimierza w miejscowości Brokęcino. Przeprowadzenie pełnej konserwacji technicznej i estetycznej, zgodnie z założeniami sztuki konserwatorskiej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45212360-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów sakralnych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2024-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |