Kompleksowe przygotowanie i realizacja wyjazdu studyjnego do Niemiec

PODLASKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W SZEPIETOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00321710
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00321710/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-11 12:30
Lokalizacja
Szepietowo-Wawrzyńce, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3feff144-c5c5-4e55-8cc3-260954afd36f
Identyfikator
7220002217
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróżyUsługi biur podróży i podobneOrganizacja wycieczek

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00321710 z dnia 2025-07-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowe przygotowanie i realizacja wyjazdu studyjnego do Niemiec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PODLASKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W SZEPIETOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450695120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 64

1.5.2.) Miejscowość: Szepietowo-Wawrzyńce

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-210

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@odr-szepietowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://odr.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://podr.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Prowadzenie doradztwa rolniczego obejmującego działania w zakresie rolnictwa, rozwoju wsi, rynków rolnych oraz wiejskiego gospodarstwa domowego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowe przygotowanie i realizacja wyjazdu studyjnego do Niemiec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3feff144-c5c5-4e55-8cc3-260954afd36f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00321710

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00013290/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Kompleksowe przygotowanie i realizacja wyjazdu studyjnego do Niemiec w ramach operacji „Innowacje w sektorze przetwórstwa rolno-spożywczego na obszarach wiejskich na przykładzie Niemiec”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00295267

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DAG/ZP.260.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji i realizacji pięciodniowego, tematycznego wyjazdu studyjnego do Niemiec, obejmującego zorganizowanie wizyt studyjnych w ramach operacji pn. „Innowacje w sektorze przetwórstwa rolno-spożywczego na obszarach wiejskich na przykładzie Niemiec”, zgodnie z wymaganiami zawartymi w opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik Nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63000000-9 - Usługi dodatkowe i pomocnicze w zakresie transportu, usługi biur podróży

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne

63511000-4 - Organizacja wycieczek

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu zostały złożone 3 oferty. Wszystkie złożone oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, jako niezgodne z warunkami zamówienia. Mając powyższe na uwadze, w związku z odrzuceniem wszystkich ofert, zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
2025-07-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi