Opracowanie projektu Przebudowy ul. Ślusarskiej w Katowicach
Miejski Zarząd Ulic i Mostów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00322039
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00322039/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-07-11 13:28
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-067f7032-03d6-4b37-bda1-3d9869697dab
- Identyfikator
- 6340008185
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00322039 z dnia 2025-07-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie projektu Przebudowy ul. Ślusarskiej w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Ulic i Mostów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000166309
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: J. Kantorówny 2a
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-381
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzum@mzum.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mzum.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/11375651.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie projektu Przebudowy ul. Ślusarskiej w Katowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-067f7032-03d6-4b37-bda1-3d9869697dab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00322039
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00085368/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Katowicka Infrastruktura Drogowa - modernizacja dróg gminnych wynikająca z corocznego przeglądu stanu technicznego infrastruktury drogowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00307064
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 29/VII/2025/WP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 140000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie projektu Przebudowy ul. Ślusarskiej w Katowicach
4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie składania ofert tj.: 11.07.2024r. godz.: 09:55 nie wpłynęła żadna oferta| 2025-07-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |