Modernizacja i adaptacja sal dydaktycznych Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Głogowie
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Głogowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00466108
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00466108/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-22 07:58
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-caf3bf9c-0d3e-433e-adb3-11d8f3e2c21b
- Identyfikator
- 6932045180
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00466108 z dnia 2024-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i adaptacja sal dydaktycznych Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Głogowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Głogowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 391063799
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piotra Skargi 5
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pans.glogow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pans.glogow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pans.glogow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i adaptacja sal dydaktycznych Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Głogowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-caf3bf9c-0d3e-433e-adb3-11d8f3e2c21b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00466108
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013293/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja i adaptacja sal dydaktycznych Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Głogowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00437198
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DGT.262.4.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, przewiduje się do wykonania następujące prace:
Wykonanie robót budowlanych związanych z wymianą instalacji elektrycznej oraz wykonania instalacje sieci komputerowej w salach oznaczonych numerem 211, 210 w budynku Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Głogowie.
Zakres robót obejmuje:
- instalację elektryczną WLZ,
- montaż rozdzielnicy TZ-3 z wyposażeniem,
- przystosowanie rozdzielnicy TZ-2 do nowych warunków pracy,
- rozbudowę szafy dystrybucyjnej,
- instalację w pomieszczeniach budynku
- instalację oświetlenia,
- instalację elektryczną gniazd wtyczkowych,
- instalację transmisji sygnału VIDEO, XLR,
- instalację teletechniczną LAN,
- instalację połączeń wyrównawczych,
- montaż tablic rozdzielczych bezpiecznikowych z wyposażeniem,
- prace pomiarowe
- sporządzenie dokumentacji powykonawczej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przyczyną unieważnienia jest fakt, iż oferta z najniższą ceną, a jednocześnie jedyna oferta, która wpłynęła do postępowania przekracza kwotę jaką Zamawiający planował przeznaczyć na realizację tego zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 384644,79 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 384644,79 PLN
| 2024-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |