Roboty zduńskie w lokalach zarządzanych przez KZGM w Katowicach

KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00322897
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00322897/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-14 07:38
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-37c47048-5d53-461a-95e7-784c6131c36a
Identyfikator
6342697680
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wznoszenie piecówPiece kuchenneCzęści palników, palenisk lub pieców

Wykonawcy

2 przyznane

Firma Handlowo Usługowa Zakład Zduński Zbigniew GolaKatowice, PL · lot 0
78 618,3 PLN
Firma Handlowo Usługowa Zakład Zduński Zbigniew GolaKatowice, PL · lot 1
78 618,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00322897 z dnia 2025-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Roboty zduńskie w lokalach zarządzanych przez KZGM w Katowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241031620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Michała Grażyńskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-126

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kzgm.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kzgm.katowice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty zduńskie w lokalach zarządzanych przez KZGM w Katowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37c47048-5d53-461a-95e7-784c6131c36a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00322897

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041624/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Prace zduńskie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy Pzp (Dz. U. 2024, poz. 1320 ze zm.) – zwanej dalej ustawą w związku zaistnieniem okoliczności, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7- zgodnie z którym Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, w przypadku udzielenia w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
W postępowaniu nr NZ.231.024.2024 (2024/BZP 00250206 z dnia 19.03.2024r) zastrzeżono udzielenie zamówień, które polegać będą na powtórzeniu podobnych robót budowlanych.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ.231.064.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 138182,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty zduńskie w lokalach zarządzanych przez KZGM w Katowicach, które obejmują stawianie i przebudowę pieców i trzonów kuchennych, rozbiórkę pieców, wykonanie fundamentów pod piece, uzupełnienie tynków, podłóg, przetarcie tynków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262630-6 - Wznoszenie pieców

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42214100-0 - Piece kuchenne

42390000-6 - Części palników, palenisk lub pieców

4.5.5.) Wartość części: 69091,02 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty zduńskie w lokalach zarządzanych przez KZGM w Katowicach, które obejmują stawianie i przebudowę pieców i trzonów kuchennych, rozbiórkę pieców, wykonanie fundamentów pod piece, uzupełnienie tynków, podłóg, przetarcie tynków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262630-6 - Wznoszenie pieców

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42214100-0 - Piece kuchenne

42390000-6 - Części palników, palenisk lub pieców

4.5.5.) Wartość części: 69091,02 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. Zakład Zduński Zbigniew Gola

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542564979

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78618,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. Zakład Zduński Zbigniew Gola

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542564979

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78618,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2025-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi