Przebudowa drogi wewnętrznej Skórkowice - Skumros
GMINA ŻARNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00466144
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00466144/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-22 08:11
- Lokalizacja
- Żarnów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7721e81d-1365-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 7681717807
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00466144 z dnia 2024-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej Skórkowice - Skumros
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻARNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647842
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Opoczyńska 5
1.5.2.) Miejscowość: Żarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-330
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 447577055
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zarnow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zarnow.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7721e81d-1365-11ef-9381-e6cc5d6d04e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej Skórkowice - Skumros2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7721e81d-1365-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00466144
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039150/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa drogi wewnętrznej Skórkowice - Skumros
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00328055
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGWK.Z.271.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 647862,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących zadania pn.: „Przebudowa drogi wewnętrznej Skórkowice - Skumros”:
Przebudowa drogi o długości 1 534 mb. Zakres robót obejmuje m.in.:
a) Mechaniczne wykonanie koryta na gł. 20 cm w gruncie kat. II-VI na całej szerokości jezdni – 7 135,600 m2;
b) Mechaniczne wykonanie koryta na gł. 8 cm w gruncie kat. II-VI na całej szerokości poboczy – 1 079,400 m2;
c) Roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi o poj. Łyżki 0,60 m3 w gruncie kat. I-III w ziemi uprzednio zmagazynowanej w hałdach z transportem urobku na odległość do 1 km samochodami samowyładowczymi – 1 495,112 m3;
d) Wykonanie podbudowy z mieszanki kruszyw niezwiązanych 0/31,5 z kruszywa C90/M, grubość warstwy po zagęszczeniu 25 cm – 7 043,800 m2;
e) Skropienie podbudowy emulsją asfaltową 0,6 kg/m2 – 6 577,450 m2;
f) Nawierzchnia asfaltowa z BA AC 16 W, grubość warstwy po zagęszczeniu 5 cm – 6 577,450 m2;
g) Wykonanie poboczy z mieszanki kruszyw niezwiązanych 0/31,5 grubość warstwy po zagęsz-czeniu 8 cm – 1 693,000 m2;
h) Wykonanie oznakowania pionowego;
i) Sadzenie drzew z bryłą korzeniową. Sadzenie drzew lip miododajnych o wysokości min. 1.5m wraz z opalikowaniem bocznym min. 1 szt. palika o wys. 1.5m. Sadzonki oznaczone poprzez umieszczenie znacznika z nazwą gatunkową sadzonki oraz skróconą nazwą inwestycji w miejscu wskazanym przez zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najniższej oferty złożonej w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 863430,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1201857,33 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2024-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |