3- Wykonywanie usług hydraulicznych na nieruchomościach zarządzanych przez ZGM Pabianice

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00323026
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00323026/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-14 08:37
Lokalizacja
Pabianice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3fb591dd-3850-4640-b856-f70be51dd760
Identyfikator
7310005774
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneWynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

Wykonawcy

2 przyznane

MARIUSZ JAROCKIPiątkowisko, PL · lot 0
66 425,58 PLN
MARIUSZ JAROCKIPiątkowisko, PL · lot 1
33 271,61 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00323026 z dnia 2025-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
3- Wykonywanie usług hydraulicznych na nieruchomościach zarządzanych przez ZGM Pabianice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470013843

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warzywna 6

1.5.2.) Miejscowość: Pabianice

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 42-22-59-285

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgm@zgm.pabianice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.pabianice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3fb591dd-3850-4640-b856-f70be51dd760

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

3- Wykonywanie usług hydraulicznych na nieruchomościach zarządzanych przez ZGM Pabianice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fb591dd-3850-4640-b856-f70be51dd760

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00323026

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00256633

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGM.NZP.2422.4.2025.DR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 84480,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług hydraulicznych w nieruchomościach zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pabianicach.
Nazywane dalej „Usługą”.
2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych wg. Poniższego podziału:
część I – obejmująca nieruchomości gminne, prywatne, o własności mieszanej oraz nieruchomość przy ul. Warzywnej 6 (siedziba ZGM – Pabianice) i teren składowiska odpadów komunalnych w Łaskowicach - Biuro Obsługi Mieszkańców (zwane dalej „BOM”),
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
1) Wzór umowy – załącznik nr 1
2) Opisie Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 1.1
3) Wykazie nieruchomości BOM – załącznik nr 1.2
4) Kosztorysie ofertowym BOM – załącznik nr 1.4
5) Wzór protokołu plombowania – załącznik nr 1.6
6) Formularz Ofertowy. – Załącznik nr 7

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.5.) Wartość części: 69001,48 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług hydraulicznych w nieruchomościach zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Pabianicach.
Nazywane dalej „Usługą”.
2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych wg. Poniższego podziału:
część II – obejmująca nieruchomości wspólnot mieszkaniowych bez wybranego zarządu zarządzane przez ZGM – Pabianice – Biuro Obsługi Wspólnot (zwane dalej „BOW”)
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
1) Wzór umowy – załącznik nr 1
2) Opisie Przedmiotu Zamówienia – załącznik nr 1.1
3) Wykazie nieruchomości BOW – załącznik nr 1.3
4) Kosztorysie ofertowym BOW – załącznik nr 1.5
5) Wzór protokołu plombowania – załącznik nr 1.6
6) Formularz Ofertowy. – Załącznik nr 7

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

4.5.5.) Wartość części: 34909,57 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66425,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66425,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66425,58 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "JAROCKI" MARIUSZ JAROCKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7311814211

7.3.4) Miejscowość: Piątkowisko

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66425,58 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33271,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33271,61 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33271,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "JAROCKI" MARIUSZ JAROCKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7311814211

7.3.4) Miejscowość: Piątkowisko

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33271,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-18
2025-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi