Zakup i montaż przystankowych tablic informacji pasażerskiej
Gmina Brwinów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00323260
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00323260/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-07-14 09:34
- Lokalizacja
- Brwinów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-68b19d1f-1481-47a7-8740-4ca127926828
- Identyfikator
- 5342254858
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00323260 z dnia 2025-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i montaż przystankowych tablic informacji pasażerskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brwinów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269203
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grodziska 12
1.5.2.) Miejscowość: Brwinów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-840
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: +48 22 7382567
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: halina.bak@brwinow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: brwinow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugb.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i montaż przystankowych tablic informacji pasażerskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68b19d1f-1481-47a7-8740-4ca127926828
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00323260
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00304281
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.42.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 146340 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i montaż przystankowych tablic informacyjnych.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) dostawę, montaż i zapewnienie prawidłowego funkcjonowania na przystankach 6 szt. jednostronnych tablic przystankowych typu „MINI” wykonanych w technologii e-papieru i zasilanych bateryjnie (tj. bez konieczności podłączania do źródła energii) do prezentowania informacji pasażerskiej
2) dostarczenia elementów przedmiotu zamówienia własnym transportem, montażu i uruchomienia w terminie i w miejscu docelowego użytkowania wskazanego przez Zamawiającego,
3) zamontowania słupów do tablic zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ,
4) nieodpłatne aktualizacje oprogramowania przez okres gwarancji,
5) wywozu opakowań po dostarczonych elementach przedmiotu zamówienia.
3. Przedmiot zamówienia należy zrealizować zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 5) do SWZ,
4. Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy konieczności odbycia wizji lokalnej lub sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu
u Zamawiającego.
5. Na wykonane roboty Wykonawca udziela rękojmi za wady licząc od daty podpisania protokołu odbioru końcowego robót. Okres rękojmi biegnie równolegle do zaoferowanego okresu gwarancji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48813200-2 - System informacji pasażerskiej czasu rzeczywistego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
ponieważ cena oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może tej kwoty podwyższyć.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209592,00 PLN
| 2025-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |