Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Kruszyna na działce numer 1306

GMINA KRUSZYNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00466173
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00466173/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-22 08:25
Lokalizacja
Kruszyna, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-530a6deb-345d-11ef-8a31-0e435a8a43bc
Identyfikator
9492167011
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

'DROG-BUD' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLUBOJENKA, PL · lot 0
553 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00466173 z dnia 2024-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Kruszyna na działce numer 1306

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRUSZYNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398050

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Andrzeja Kmicica 5

1.5.2.) Miejscowość: Kruszyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-282

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 343202003

1.5.8.) Numer faksu: +48 343202054

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kruszyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kruszyna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kruszyna

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Kruszyna na działce numer 1306

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-530a6deb-345d-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00466173

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031641/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Kruszyna na działce numer 1306

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00385548

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 547811,16 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące wykonanie modernizacji drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Kruszyna na działce numer 1306. W ramach zadania przewiduje się na drodze gminnej nr 694238 S wykonanie nawierzchni asfaltowej na odcinku o długości 1187,78 mb.
1. Zakres robót w ramach przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
a) roboty przygotowawcze;
b) roboty pomiarowe;
c) roboty rozbiórkowe;
d) roboty ziemne;
e) roboty w zakresie odcinkowego odtworzenia podbudowy jezdni asfaltowej;
f) wykonanie nawierzchni jezdni asfaltowej w formie nakładki;
g) wykonanie nawierzchni poboczy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa projekt wykonawczy modernizacji drogi dojazdowej do gruntów rolnych, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. Dokumentacja jest dostępna na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

Więcej informacji w pkt 5 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 553500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 689185,69 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 553500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drog-Bud Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5732272806

7.3.3) Ulica: Prosta 88/90

7.3.4) Miejscowość: Lubojenka

7.3.5) Kod pocztowy: 42-209

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 553500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Brak
2024-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane