Budowa drogi leśnej na odcinku Kuligowo – Policko. Etap I odcinek od km 0+000 do km 2+700.

NADLEŚNICTWO TRZCIEL

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00466184
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00466184/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-22 08:28
Lokalizacja
Trzciel, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0335cc90-3450-11ef-8a31-0e435a8a43bc
Identyfikator
5960004413
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE "KONTRAKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrosno Odrzańskie, PL · lot 0
2 428 847,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00466184 z dnia 2024-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi leśnej na odcinku Kuligowo – Policko. Etap I odcinek od km 0+000 do km 2+700.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO TRZCIEL

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539315

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Graniczna 18

1.5.2.) Miejscowość: Trzciel

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-320

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: trzciel@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzciel.szczecin.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0335cc90-3450-11ef-8a31-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi leśnej na odcinku Kuligowo – Policko. Etap I odcinek od km 0+000 do km 2+700.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0335cc90-3450-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00466184

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00268762/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa drogi leśnej Kuligowo - Policko

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00385220

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.7.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z budową drogi leśnej na odcinku Kuligowo – Policko. Etap I odcinek od km 0+000 do km 2+ 700.
Zakres robót:
a) Roboty przygotowawcze
b) Roboty ziemne.
c) Odwodnienie korpusu drogowego.
d) Podbudowy.
e) Nawierzchnie.
f) Roboty wykończeniowe.
2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej składającej się z:
1) projekt architektoniczno - budowlany- stanowiącego załącznik nr 1A do SWZ;
2) projekt budowlany – projekt zagospodarowania terenu - stanowiącego załącznik nr 1B do SWZ
3) projekt budowlany – załączniki do projektu budowlanego - stanowiącego załącznik nr 1C do SWZ;
4) projekt techniczny wykonawczy - stanowiącego załącznik nr 1D do SWZ
5) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót - stanowiącej załącznik nr 1E do SWZ;
6) przedmiaru robót - stanowiącego załącznik nr 1F do SWZ;
7) pozwolenia na budowę - stanowiącego załącznik nr 1G do SWZ.
8) uzgodnienia drogowe – stanowiące załącznik nr 1H do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2428847,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4172916,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2428847,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe „KONTRAKT” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 971245793

7.3.4) Miejscowość: Krosno Odrzańskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2428847,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2024-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane