Dostawa folii termokurczliwej PE bezbarwnej dla potrzeb Zakładu Produkcji Zdrojowej

"Uzdrowisko Busko-Zdrój" S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00324017
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00324017/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-14 12:24
Lokalizacja
Busko-Zdrój, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-69346d13-bf6c-4d1c-9a20-015719a2e3a1
Identyfikator
6550000238
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Folia

Wykonawcy

1 przyznane

ZENON SOBIECKIStarogard Gdański, PL · lot 0
440 032,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00324017 z dnia 2025-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa folii termokurczliwej PE bezbarwnej dla potrzeb Zakładu Produkcji Zdrojowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "Uzdrowisko Busko-Zdrój" S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288165

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gen. F. Rzewuskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Busko-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-100

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ubz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ubz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ubz.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka Akcyjna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa folii termokurczliwej PE bezbarwnej dla potrzeb Zakładu Produkcji Zdrojowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69346d13-bf6c-4d1c-9a20-015719a2e3a1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00324017

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00239299

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZ.291.60.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowej folii termokurczliwej PE bezbarwnej, poślizgowej dla potrzeb Zakładu Produkcji Zdrojowej, wykorzystywanej do produkcji naturalnej wody mineralnej „Buskowianka Zdrój”. Folia bez nadruku.
Produkty będące przedmiotem zamówienia będą fabrycznie nowe (termin produkcji nie później niż 45 dni od daty dokonania zamówienia) tj. nieużywane, posiadające nienaruszone cechy pierwotnego opakowania, wolne od wad fizycznych i prawnych, bezpieczne dla ludzi i środowiska, a także spełniają wymagania odpowiednich norm i przepisów. Gatunek I, przeznaczone są do kontaktu z żywnością i spełniają wszystkie określone obowiązującymi przepisami normy w szczególności w zakresie wymogów jakie muszą spełniać materiały i wyroby przeznaczone do kontaktu z żywnością, określonych w ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (tj. : Dz. U. 2023 r., poz. 1448 ze zm.) oraz przepisach wykonawczych do tej ustawy.
Parametry jakościowe wynikają z technologii wytwarzania działającej obecnie u Zamawiającego w Zakładzie Produkcji Zdrojowej.
Wskazane ilości należy traktować jako szacunkowe zapotrzebowanie. Faktyczne ilości wynikać będą z założonych Planów Sprzedaży, Produkcji i koniunktury rynkowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44174000-0 - Folia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 440032,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 582282,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 440032,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRASO Zenon Sobiecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5920202348

7.3.4) Miejscowość: Krąg

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 440032,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy