Nowe przyłącze energetyczne w Centrum Technologii ICM UW przy ul. Kupieckiej 32 w Warszawie
Uniwersytet Warszawski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00324197
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00324197/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-07-14 12:55
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-37cf39c2-017c-4929-9694-2e85d2f37585
- Identyfikator
- 5250011266
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00324197 z dnia 2025-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Nowe przyłącze energetyczne w Centrum Technologii ICM UW przy ul. Kupieckiej 32 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Warszawski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001258
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście 26/28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-927
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@icm.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-37cf39c2-017c-4929-9694-2e85d2f375851.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Nowe przyłącze energetyczne w Centrum Technologii ICM UW przy ul. Kupieckiej 32 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37cf39c2-017c-4929-9694-2e85d2f37585
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00324197
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00122173
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Istnieje krytyczna potrzeba zapewnienia dwóch niezależnych przyłączy energetycznych z dwóch różnych Głównych Punktów Zasilających (GPZ), które powinny być prowadzone różnymi trasami. Stoen Operator potwierdził możliwość podłączenia dwóch przyłączy, każde o mocy 6000 kW, prowadzonych z dwóch niezależnych źródeł zasilania. Nie istnieją inni operatorzy, którzy w Warszawie posiadają infrastrukturę umożliwiającą przyłączenie CT Kupiecka do ich sieci elektroenergetycznej. Biorąc pod uwagę krytyczne znaczenie zapewnienia stabilnego i niezależnego zasilania dla CT Kupiecka, W powyższych okolicznościach nie ma żadnego, rozsądnego alternatywnego rozwiązania, a wskazany we wniosku wykonawca z przyczyn technicznych, niezależnych od zamawiającego jako jedyny może zrealizować zamówienie.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: POUZ-361/1/2025/ICM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 862300,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa podłączenia energetycznego obiektu - Centrum Technologii ICM UW przy ul. Kupieckiej 32 w Warszawie do sieci energetycznej Stoen Operator w ramach realizacji zadania pn.: "Nowe przyłącze energetyczne w Centrum Technologii ICM UW przy ul. Kupieckiej 32 w Warszawie".
4.5.3.) Główny kod CPV: 31311000-9 - Podłączenia energetyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2025-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |