Usługa przygotowania i dostarczenia gorących posiłków uczniom szkoły w roku szkolnym 2025-2026

ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. MATKI TERESY Z KALKUTY W ŻORACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00324494
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00324494/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-14 13:50
Lokalizacja
Żory, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-60e196b4-d591-4f86-b076-78b4627dd95c
Identyfikator
6511561458
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi gotowania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

SZYMON LIPKAŻory, PL · lot 0
280 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00324494 z dnia 2025-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa przygotowania i dostarczenia gorących posiłków uczniom szkoły w roku szkolnym 2025-2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. MATKI TERESY Z KALKUTY W ŻORACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276684421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Boryńska 54

1.5.2.) Miejscowość: Żory

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-240

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32/4343318

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsszory@poczta.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zsszory.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.zsszory.edupage.org

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa przygotowania i dostarczenia gorących posiłków uczniom szkoły w roku szkolnym 2025-2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60e196b4-d591-4f86-b076-78b4627dd95c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00324494

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00147491/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Przygotowanie i dostarczenie gorących posiłków uczniom szkoły w roku szkolnym 2025/2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00280138

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSS/ZP/TP/1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 300000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Usługa przygotowania i dostarczenia gorących posiłków uczniom szkoły w roku szkolnym 2025-2026

1a) Ilość zamawianych posiłków (obiadów) w ciągu 10 miesięcy trwania roku szkolnego szacuje się średnio na około 20 000 obiadów.

Szacunkowa ilość posiłków dziennie średnio ok. 100 obiadów.

1 b) Liczba posiłków uzależniona będzie od frekwencji uczniów.

1 c) Dostarczanie posiłków do siedziby poszczególnych punktów powinno odbywać się codziennie od godz. 10:50 do godz. 11:00.

Zamówienie obejmuje przygotowanie dwudaniowego obiadu z kompotem, dostawę posiłku w przeznaczonych do tego celu pojemnikach termoizolacyjnych za wyjątkiem dni wolnych od zajęć szkolnych (sobót, niedziel, świąt, ferii oraz dni, kiedy zawieszone są zajęcia) do dwóch lokalizacji - tj. Zespół Szkół Specjalnych w Żorach: przy ul. Boryńskiej 54 oraz os. Pawlikowskiego 43 oraz odbiór odpadów spożywczych. Dopuszcza się sporadyczne przypadki odwołania obiadów bez podania przyczyny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 280000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 302400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 280000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: " Szymon Lipka"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 525825458, NIP 6381854072

7.3.3) Ulica: ul. Dębowa 24 A

7.3.4) Miejscowość: Żory

7.3.5) Kod pocztowy: 44-240

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 280000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-09-03 do 2026-06-25
2025-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi