Dostosowanie architektoniczne części pomieszczeń SP Nr 1 w Miechowie oraz Szkoły podstawowej w Bukowskiej Woli do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
Gmina Miechów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00324500
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00324500/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-07-14 13:52
- Lokalizacja
- Miechów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1fe04e2b-85be-4857-a8bd-57c26dec1007
- Identyfikator
- 6590003697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00324500 z dnia 2025-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie architektoniczne części pomieszczeń SP Nr 1 w Miechowie oraz Szkoły podstawowej w Bukowskiej Woli do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miechów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000523940
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 25
1.5.2.) Miejscowość: Miechów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-200
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: GMINA@MIECHOW.EU
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miechow.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/miechow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie architektoniczne części pomieszczeń SP Nr 1 w Miechowie oraz Szkoły podstawowej w Bukowskiej Woli do potrzeb osób z niepełnosprawnościami2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fe04e2b-85be-4857-a8bd-57c26dec1007
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00324500
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00022379/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Dostosowanie budynków szkół do potrzeb osób z niepełnosprawnością w ramach projektu pn.: "Edukacja włączająca odpowiedzią na potrzeby uczniów podstawowych w Gminie Miechów".
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Edukacja włączająca w szkołach i placówkach systemu oświaty, prowadzących kształcenie ogólne, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS. Zwiększenie dostępności szkół podstawowych i ponadpodstawowych prowadzących kształcenie ogólne dla osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi finansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionu2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00295786
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 484788,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie częściowe nr 1: „ Roboty związane z dostosowaniem łazienki na parterze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Miechowie do potrzeb osób ze specjalnymi potrzebami”.W szczególności przewiduje się wykonanie:
- robót ogólnobudowlanych (roboty rozbiórkowe, murowe, wykończeniowe i montażowe)
- robot związanych z instalacją elektryczną
- robót związanych z instalacją wod-kan.
Szczegółowy zakres prac dla zadań częściowych wynika z załącznika nr 7 (OPZ) do SWZ, na który składa się: projekty
techniczne, przedmiary robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz ze wzoru umowy na
wykonanie prac – załącznik nr 6a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 147634,54 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie częściowe nr 2: „Roboty związane z dostosowaniem łazienki na pierwszym piętrze Szkoły Podstawowej nr 1 w Miechowie do potrzeb osób ze specjalnymi potrzebami”.Zakres prac obejmuje w szczególności wykonanie:
- robót rozbiórkowych i zabezpieczających
-robót murowych, wykończeniowych i montażowych
-robot związanych z instalacją elektryczną
Szczegółowy zakres prac dla zadań częściowych wynika z załącznika nr 7 (OPZ) do SWZ, na który składa się: projekty
techniczne, przedmiary robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz ze wzoru umowy na
wykonanie prac – załącznik nr 6b do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 141657,05 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie częściowe nr 3: „Pozostałe elementy i roboty budowlane mające na celu usunięcie braku dostępności szkoły dla osób z niepełnosprawnościami ”.W szczególności przewiduje się wykonanie m. in.:
-zakup i montaż platformy wewnętrznej schodowej
-zakup i montaż platformy zewnętrznej schodowej
zakup i montaż tabliczek informacyjnych, z pismem Braille’a, pentli indukcyjnych, tyflomapy
- robót rozbiórkowych i zabezpieczających
-robót murowych, wykończeniowych i montażowych
Szczegółowy zakres prac dla zadań częściowych wynika z załącznika nr 7 (OPZ) do SWZ, na który składa się: projekty
techniczne, przedmiary robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz ze wzoru umowy na
wykonanie prac – załącznik nr 6c do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 160720,06 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie częściowe nr 4: „Dostosowanie łazienki do potrzeb osób z niepełnosprawnościami w budynku Szkoły Podstawowej ew Bukowskiej Woli”.W szczególności przewiduje się wykonanie:
- robót ogólnobudowlanych (roboty rozbiórkowe, murowe, wykończeniowe i montażowe)
-robot związanych z instalacją elektryczną
-robót związanych z instalacją wod-kan.
Szczegółowy zakres prac dla zadań częściowych wynika z załącznika nr 7 (OPZ) do SWZ, na który składa się: projekty
techniczne, przedmiary robót i specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz ze wzoru umowy na
wykonanie prac – załącznik nr 6d do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 34776,88 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W/w postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta w terminie przewidzianym na składanie ofert tj. 11.07.2025 r.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W/w postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta w terminie przewidzianym na składanie ofert tj. 11.07.2025 r.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W/w postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta w terminie przewidzianym na składanie ofert tj. 11.07.2025 r.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W/w postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta w terminie przewidzianym na składanie ofert tj. 11.07.2025 r.
| 2025-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |