Dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego uterenowionego kat 2. z napędem 4x4 na pojedynczym kole w ramach projektu „Eliminacja zagrożeń związanych ze zmianami klimatu”

Gmina Bystrzyca Kłodzka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00324516
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00324516/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-14 13:55
Lokalizacja
Bystrzyca Kłodzka, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bccd7141-3d9c-420a-8ca2-79a4d1179664
Identyfikator
8811006578
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wozy strażackie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00324516 z dnia 2025-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego uterenowionego kat 2. z napędem 4x4 na pojedynczym kole w ramach projektu „Eliminacja zagrożeń związanych ze zmianami klimatu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bystrzyca Kłodzka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717958

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 748117605

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@bystrzycaklodzka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bystrzycaklodzka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bystrzycaklodzka.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego uterenowionego kat 2. z napędem 4x4 na pojedynczym kole w ramach projektu „Eliminacja zagrożeń związanych ze zmianami klimatu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bccd7141-3d9c-420a-8ca2-79a4d1179664

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00324516

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00047944/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Zakup średniego samochodu pożarniczo-gaśniczego.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Czechy – Polska 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00300211

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZK.271.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego uterenowionego kat 2. z napędem 4x4 na pojedynczym kole w ramach projektu „Eliminacja zagrożeń związanych ze zmianami klimatu”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważnione na postawie art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych – nie złożono żadnej oferty. Termin składania ofert upłynął w dniu 14.07.2025 o godz. 10.00, w tym terminie do postępowania nie wpłynęła żadna oferta.
2025-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy