Budowa drogi w Kończycach na części działki nr 9/4
Gmina Nowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00324520
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00324520/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-07-14 13:56
- Lokalizacja
- Nowe, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-29400577-a483-41e1-b958-e6e8cd242131
- Identyfikator
- 5591426287
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00324520 z dnia 2025-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi w Kończycach na części działki nr 9/4
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowe
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Nowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351038
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Św. Rocha 5
1.5.2.) Miejscowość: Nowe
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-170
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.7.) Numer telefonu: 523337210
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nowe@gminanowe.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gminanowe.pl/?lang=PL
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/11187011.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi w Kończycach na części działki nr 9/42.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29400577-a483-41e1-b958-e6e8cd242131
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00324520
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00001415/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa drogi w Kończycach na części działki nr 9/4
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00254329
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IKS.271.3.2025.PM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje robotę budowlaną oraz inne obowiązki wynikające z dokumentacji. Inwestycja polega na budowie drogi w Kończycach na części działki nr 9/4. Długość drogi objętej opracowaniem wynosi 0,125 km (wg założonej kilometracji). Inwestycja zlokalizowana jest w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie świeckim, na terenie gminy Nowe.
W skład zadania inwestycyjnego wchodzą:
1) roboty pomiarowe i przygotowanie terenu pod budowę (oznakowanie terenu),
2) usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu),
3) mechaniczne ścinanie drzew wraz z usunięciem karp i zasypaniem dołów,
4) wykonanie wykopów pod oporniki betonowe i warstwy konstrukcyjne drogi,
5) wyprofilowanie i zagęszczenie podłoża,
6) ustawienie oporników betonowych na ławie betonowej z oporem,
7) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
8) wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm,
9) wykonanie poboczy gruntowych,
10) oznakowanie drogi zgodnie z projektem stałej organizacji ruchu,
11) roboty wykończeniowe,
12) inwentaryzacja powykonawcza.
2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca w zakresie obejmującym inwestycję ma obowiązek odpowiednio zgodnie z Prawem budowlanym:
a) uzyskać prawomocną decyzję o pozwoleniu na użytkowanie przedmiotu umowy albo
b) dokonać skutecznego zawiadomienia organu nadzoru budowlanego o zakończeniu budowy (przez „skuteczne zawiadomienie” rozumie się zawiadomienie, w stosunku, do którego organ nadzoru budowalnego nie zgłosił sprzeciwu w drodze decyzji).
Za wybór odpowiedniej ścieżki administracyjnej, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, odpowiada Wykonawca.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193225,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 527050,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 193225,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwu Usługowo-Handlowe FENIKS Eugeniusz Salczyński Borys Rokicki Spółka jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8761920132
7.3.3) Ulica: ul. Chryzantemowa 17
7.3.4) Miejscowość: Grudziądz
7.3.5) Kod pocztowy: 86-300
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 193225,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania zamówienia wynosi 4 miesiące od dnia podpisania umowy, jednak nie może przekroczyć daty 28 listopada 2025 r., która stanowi nieprzekraczalny termin realizacji zamówienia niezależnie od daty podpisania umowy.Wyznaczenie maksymalnego terminu datą spowodowane jest wymogiem rozliczenia dofinansowania w określonym
terminie.
Inwestycja współfinansowana ze środków Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.
| 2025-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |