„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Frampol ul. Graniczna – etap I od km 1+232,65 do km 1+495”
Gmina Frampol
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00324949
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00324949/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-07-14 15:43
- Lokalizacja
- Frampol, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1d1646e7-4655-49e8-8b50-9739ca226771
- Identyfikator
- 9181993853
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00324949 z dnia 2025-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Frampol ul. Graniczna – etap I od km 1+232,65 do km 1+495”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Frampol
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369190
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Radzięcka 8
1.5.2.) Miejscowość: Frampol
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-440
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 685 75 09
1.5.8.) Numer faksu: -
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umframpol@frampol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umframpol.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://frampol.ezamawiajacy.pl/pn/frampol/demand/211646/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Frampol ul. Graniczna – etap I od km 1+232,65 do km 1+495”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d1646e7-4655-49e8-8b50-9739ca226771
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00324949
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00024232/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 „Przebudowa drogi gminnej nr 113363L ul. Graniczna w miejscowości Frampol od km 0+935,50 do km 1+459,00” – ETAP I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00241089
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.07.02.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z modernizacją (przebudową) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Frampol ul. Graniczna – etap I od km 1+232,65 do km 1+495. Zakres obejmuje odcinek od km 1+232,65 do km 1+495,00 i stanowi I etap prac położony na terenie gminy Frampol.
Zakres robot obejmuje w szczególności:
a) roboty przygotowawcze,
b) roboty rozbiórkowe,
c) roboty ziemne,
d) podbudowy,
e) nawierzchnie,
f) roboty wykończeniowe.
4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) Dokumentacja projektowa, w tym:
Materiały techniczne do zgłoszenia robót,
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
3) Przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228859,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 494347,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 228859,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8722175948
7.3.3) Ulica: Drogowców 1
7.3.4) Miejscowość: Dębica
7.3.5) Kod pocztowy: 39-200
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu zamówienia siłami własnymi za wyjątkiem robót w zakresie:
1)
roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, ziemne ,
2)
podbudowy,
3)
roboty wykończeniowe,
które zostaną wykonane przy udziale podwykonawcy (podwykonawców).
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 228859,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |