Remonty dróg o nawierzchni bitumicznej na terenie gminy Konstancin-Jeziorna w 2025 roku
Gmina Konstancin-Jeziorna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00325434
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00325434/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-07-15 09:07
- Lokalizacja
- Konstancin-Jeziorna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b2327d2b-0e69-4c92-8da8-df0ca81903b2
- Identyfikator
- 1231217438
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00325434 z dnia 2025-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty dróg o nawierzchni bitumicznej
na terenie gminy Konstancin-Jeziorna w 2025 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Konstancin-Jeziorna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271045
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piaseczyńska 77
1.5.2.) Miejscowość: Konstancin-Jeziorna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-520
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@konstancinjeziorna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://konstancinjeziorna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
konstancinjeziorna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty dróg o nawierzchni bitumicznejna terenie gminy Konstancin-Jeziorna w 2025 roku
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2327d2b-0e69-4c92-8da8-df0ca81903b2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00325434
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00054720/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remonty dróg o nawierzchni asfaltowej na terenie gminy Konstancin-Jeziorna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00293492
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.27.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.1 Przedmiotem zamówienia jest:
2.1.1 systematyczne, na podstawie przekazywanych przez Zamawiającego zleceń szczegółowych, wykonywanie robót budowlanych z zakresu naprawy nawierzchni dróg o nawierzchni bitumicznej oraz nawierzchni z destruktu na terenie miasta i gminy Konstancin-Jeziorna. Zestawienie wszystkich robót, wraz z ilością planowaną do wykonania, podane zostało w przedmiarze oraz formularzu ofertowym.
2.1.2 Opis standardowych czynności remontowych podany został w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR) (zał. Nr 8 do SWZ) oraz w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych (SST) (zał. Nr 9 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert w postępowaniu.SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym bez negocjacji pod nazwą „Remonty dróg o nawierzchni bitumicznej na terenie gminy Konstancin-Jeziorna w 2025 roku”, w terminie określonym w ust. 14 SWZ, tj. w terminie składania ofert, do dnia 10 lipca 2025 r. do godz. 10:00 do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta. W odniesieniu do prowadzonego postępowania wypełniona została zatem przesłanka unieważnienia określona w art. 255 pkt. 1 ustawy PZP.| 2025-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |