„Wykonanie dokumentacji projektowej 6-ciu obiektów ppoż., obejmującej uzyskanie wszelkich wymaganych przepisami prawa uzgodnień, decyzji i pozwoleń niezbędnych do rozpoczęcia budów”.
Narwiański Park Narodowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00466407
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00466407/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-22 09:38
- Lokalizacja
- Kobylin-Borzymy, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5a884162-0e80-4ffc-8a68-2f5f921d53af
- Identyfikator
- 7221626836
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00466407 z dnia 2024-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonanie dokumentacji projektowej 6-ciu obiektów ppoż., obejmującej uzyskanie wszelkich wymaganych przepisami prawa uzgodnień, decyzji i pozwoleń niezbędnych do rozpoczęcia budów”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Narwiański Park Narodowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200668080
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kurowo
1.5.2.) Miejscowość: Kobylin-Borzymy
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-204
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 663103109
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@npn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.npn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5a884162-0e80-4ffc-8a68-2f5f921d53af1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie dokumentacji projektowej 6-ciu obiektów ppoż., obejmującej uzyskanie wszelkich wymaganych przepisami prawa uzgodnień, decyzji i pozwoleń niezbędnych do rozpoczęcia budów”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a884162-0e80-4ffc-8a68-2f5f921d53af
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00466407
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00221020/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Wykonanie dokumentacji projektowej 6-ciu obiektów ppoż, obejmującej uzyskanie wszelkich wymaganych przepisami prawa uzgodnień, decyzji i pozwoleń niezbędnych do rozpoczęcia budów.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449030
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NPN-SP-413-233-27/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 72000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej 6-ciu obiektów ppoż, obejmującej uzyskanie wszelkich
wymaganych przepisami prawa uzgodnień, decyzji i pozwoleń niezbędnych do rozpoczęcia budów.
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony
przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz.U. 2023 poz. 822) w § 39 ust. 8 - stanowisko
czerpania wody powinno mieć szerokość co najmniej 4 m i długość co najmniej 12 m oraz być wykonane w sposób
umożliwiający wjazd i wyjazd, a także postój samochodu ratowniczo-gaśniczego o długości 12 m. W przypadku gdy lokalne
uwarunkowania terenowe uniemożliwiają wykonanie stanowiska o takich wymiarach, dopuszcza się stanowisko o szerokości
co najmniej 3 m i długości co najmniej 5 m, umożliwiające pobór wody przez zasysanie z wykorzystaniem motopompy
przenośnej lub przewoźnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Do terminu składania ofert tj. 21.08.2024 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta, dlatego postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
| 2024-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |