Usługa bezpośredniej ochrony mienia Dworca Autobusowego wraz z jego otoczeniem oraz usług związanych z utrzymaniem porządku na terenie Spółki Lubelskie Dworce S.A. w Lublinie przy Al. Tysiąclecia 6

Lubelskie Dworce S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00326203
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00326203/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-15 11:48
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7a1ebde2-c3a9-457b-ad05-ae7a6caef27a
Identyfikator
7120150705
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochroniarskie

Wykonawcy

1 przyznane

BIURO OCHRONY BIZNESU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
377 118 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00326203 z dnia 2025-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa bezpośredniej ochrony mienia Dworca Autobusowego wraz z jego otoczeniem oraz usług związanych z utrzymaniem porządku na terenie Spółki Lubelskie Dworce S.A. w Lublinie przy Al. Tysiąclecia 6

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Lubelskie Dworce S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000616280

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nadstawna 1

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-120

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.zarzadu@lubelskiedworce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.lubelskiedworce.pl/index.php

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7a1ebde2-c3a9-457b-ad05-ae7a6caef27a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa bezpośredniej ochrony mienia Dworca Autobusowego wraz z jego otoczeniem oraz usług związanych z utrzymaniem porządku na terenie Spółki Lubelskie Dworce S.A. w Lublinie przy Al. Tysiąclecia 6

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a1ebde2-c3a9-457b-ad05-ae7a6caef27a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00326203

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00276813

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 320254,09 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowi całodobowa, kompleksowa ochrona osób i dozór mienia Dworca Autobusowego wraz z jego otoczeniem, wykonywana w formie bezpośredniej ochrony fizycznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (Dz. U. z 2021 r. nr 1995 z późn. zm.), zwaną dalej „ustawą o ochronie osób i mienia.”
2. Maksymalna liczba godzin świadczenia usługi: 8 760
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 377118,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 811800 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 811800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIURO OCHRONY BIZNESU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 527082524

7.3.3) Ulica: ul. Lotnicza 3 lokal 2

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-322

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 377118,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi