Rozbudowa budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 5 o windę zewnętrzną dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w Siedlcach

MIASTO SIEDLCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00326256
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00326256/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-15 11:57
Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-89a46a4c-6301-40f9-9cb1-5b00dc9e406d
Identyfikator
8212525409
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty konstrukcyjneInstalowanie windRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychChodniki

Wykonawcy

1 przyznane

INTERO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
388 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00326256 z dnia 2025-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 5 o windę zewnętrzną dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w Siedlcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SIEDLCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581765

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Skwer Niepodległości 2

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Magdalena.Glasek@um.siedlce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siedlce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miasto-siedlce.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 5 o windę zewnętrzną dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w Siedlcach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89a46a4c-6301-40f9-9cb1-5b00dc9e406d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00326256

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029699/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.34 Rozbudowa budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 5 o windę zewnętrzną dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w Siedlcach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu: V: „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu” Działania: 5.1: „Dostępność szkól dla osób e specjalnymi potrzebami” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00273920

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: F.271.26.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 486221,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rozbudowy budynku oświatowego ZSP nr 5 o windę zewnętrzną przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych wraz z przebudową części ścian zewnętrznych tj. m.in. :
1. Roboty budowlane w tym m. in. roboty rozbiórkowe i przygotowawcze, roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe i konstrukcyjne, izolacje przeciwwilgociowe i cieplne, montaż windy zewnętrznej przeszkolonej z zadaszeniem, roboty naprawcze i wykończeniowe (naprawa tynków wewnętrznych i elewacji, malowanie i wykonanie okładzin ścian w obrębie prowadzonych prac), wykonanie palisady i utwardzenia z kostki betonowej, uporządkowanie terenu, wywóz i utylizacja gruzu i odpadów, próby i uruchomienie windy.
2. Roboty sanitarne w tym m. in. demontaż grzejników, zabezpieczenie instalacji co.
3. Roboty elektryczne w tym m. in. opracowanie dokumentacji technicznej oraz wykonanie instalacji zasilającej windę z istniejącej tablicy głównej usytuowanej w budynku dydaktycznym i instalacji dodatkowego oświetlenia.
Zamówienie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu: V: „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu” Działania: 5.1: „Dostępność szkól dla osób e specjalnymi potrzebami” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45313100-5 - Instalowanie wind

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

34953300-5 - Chodniki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 388000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 488310,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 388000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INTERO SERWIS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 118-218-80-61

7.3.3) Ulica: ul. Gustawa Daniłowskiego 6 lok. 76

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-833

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 388000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane