Opracowanie dokumentacji budowy sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach

MIASTO SIEDLCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00326682
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00326682/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-15 13:09
Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-21306cdd-33a7-4d98-acd8-01394c14cf24
Identyfikator
8212525409
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobneUsługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenuUsługi projektowania architektonicznegoArchitektoniczne usługi zagospodarowania terenuUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Wykonawcy

1 przyznane

TKONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL · lot 0
177 465,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00326682 z dnia 2025-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji budowy sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SIEDLCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581765

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Skwer Niepodległości 2

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jowita.leszczynska@um.siedlce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.siedlce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miasto-siedlce.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji budowy sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 7 im. Czesława Kamińskiego w Siedlcach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21306cdd-33a7-4d98-acd8-01394c14cf24

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00326682

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029699/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.14 Opracowanie dokumentacji projektowej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Siedlcach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00278861

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: F.271.27.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 201853,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z opracowaniem specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich wraz ze wszystkimi elementami niezbędnymi do uzyskania pozwolenia na budowę, branżowych odbiorów technicznych i pozwolenia na użytkowanie, decyzji, uzgodnień, itp.
Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia - szczegółowy zakres zamówienia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie sposobu jego realizacji zawarte zostały w dokumentacji przetargowej, w szczególności w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 5 do SWZ) oraz projekcie umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Wykonawca zobowiązany jest do:
a) wystąpienia do Zamawiającego o udzielenie pełnomocnictwa,
b) przedstawienia Zamawiającemu koncepcji budynku wraz z wizualizacją oraz proponowanego zakresu robót i szacunkowych kosztów związanych z budową przedmiotowego budynku i uzyskanie akceptacji Zamawiającego,
c) opracowania dokumentacji projektowej w sposób zgodny z wymaganiami ustawy Prawo budowlane, ustaleniami określonymi w warunkach technicznych dotyczących zamierzenia budowlanego, obowiązującymi przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej oraz opatrzenie jej klauzulą o kompletności z punktu widzenia celu, któremu ma służyć oraz złożenie oświadczenia, że wersja papierowa dokumentacji jest zgodna z wersją elektroniczną.
d) zapewnienia udziału w opracowaniu dokumentacji osób posiadających uprawnienia budowlane do projektowania w odpowiedniej specjalności oraz wzajemne skoordynowanie techniczne wykonanych przez te osoby opracowań projektowych, zapewniające uwzględnienie zawartych w przepisach zasad bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w procesie budowy, z uwzględnieniem specyfiki projektowanego obiektu budowlanego,
e) przeprowadzenia badań podłoża gruntowego w miejscu posadowienia obiektu,
f) uzyskania mapy do celów projektowych, warunków technicznych, wymaganych opinii, uzgodnień i sprawdzeń rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z przepisów, niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę,
g) wykonania inwentaryzacji w zakresie niezbędnym, do opracowania dokumentacji projektowej,
h) sporządzenia informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia ze względu na specyfikę projektowanego obiektu budowlanego, uwzględnianej w planie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, oraz określenie obszaru oddziaływania obiektu,
i) wyjaśniania wątpliwości dotyczących projektu i zawartych w nim rozwiązań,
j) zapewnienia sprawdzenia projektu budowlanego pod względem zgodności z przepisami, w tym techniczno-budowlanymi, przez osobę posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania w odpowiedniej specjalności,
k) ścisłej współpracy z Zamawiającym w całym okresie realizacji umowy oraz na etapie uzyskiwania decyzji pozwolenia na budowę na zakres robót objętych dokumentacją projektową,
l) niezwłocznego i nieodpłatnego udzielania odpowiedzi i wyjaśnień na piśmie lub mailowo na pytania dotyczące przedmiotu zamówienia, które będą wpływały do Zamawiającego w trakcie ogłoszonego przetargu na wykonanie robót objętych dokumentacją projektową,
m) w ramach wynagrodzenia za przedmiot umowy Wykonawca zobowiązuje się do dwukrotnego bezpłatnego wykonania aktualizacji kosztorysów inwestorskich pod kątem przeprowadzanych postępowań przetargowych o udzielenie zamówienia publicznego w terminie trwania okresu gwarancji, na niżej określonych warunkach: Wykonawca wykona aktualizacje kosztorysów inwestorskich w terminie siedmiu dni od powiadomienia przez Zamawiającego (telefonicznie i pisemnie); Wykonawca dostarczy wykonane kosztorysy inwestorskie w liczbie po 2 egz. + PDF na płycie CD;
n) Wykonawca odpowiada za działania osób uczestniczących w opracowaniu dokumentacji jak za własne i zapewnia, że będzie przestrzegać wszelkich postanowień umowy. Zamawiający nie odpowiada za jakiekolwiek zobowiązania Wykonawcy wobec osób trzecich.
Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy, jest określony w dokumentacji przetargowej, w szczególności w Projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.

Dodatkowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia:
1. Wszystkie dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować jako wzajemnie uzupełniające się i wyjaśniające w tym znaczeniu, że w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wieloznaczności lub niejednoznaczności Wykonawca nie może ograniczyć zakresu swojego zobowiązania ani zakresu należytej staranności przy wykonywaniu swoich zobowiązań, wynikających z umowy w sprawie zamówienia publicznego.
II. Pozostałe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia znajdują się w Rozdziale 5 SWZ, załączniku nr 4 do SWZ oraz załączniku nr 5 do SWZ .

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177465,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 254364,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177465,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TKONCEPT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7011168161

7.3.3) Ulica: ul. Hoża 86/410

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-682

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177465,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-01
2025-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi