Dostawy odczynników do oznaczania poziomu IgE -specyficznych w systemie panelowym wraz z dzierżawą sprzętu niezbędnego do automatycznego wykonania badań oraz komputerowej analizy wyniku na okres 36m.

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ w Kielcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00326704
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00326704/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-15 13:12
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7555eab5-ebb7-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
9591289935
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty leczniczeOdczynniki laboratoryjne

Wykonawcy

1 przyznane

EUROIMMUN POLSKA SP. Z O.O.WROCŁAW, PL · lot 0
341 997,46 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00326704 z dnia 2025-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy odczynników do oznaczania poziomu IgE -specyficznych w systemie panelowym wraz z dzierżawą sprzętu niezbędnego do automatycznego wykonania badań oraz komputerowej analizy wyniku na okres 36m.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ w Kielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291011370

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ul. Szczepaniaka 23

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-118

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 413343011

1.5.8.) Numer faksu: 413343011

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wsplkielce@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wspl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wspl_kielce

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawy odczynników do oznaczania poziomu IgE -specyficznych w systemie panelowym wraz z dzierżawą sprzętu niezbędnego do automatycznego wykonania badań oraz komputerowej analizy wyniku na okres 36m.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7555eab5-ebb7-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00326704

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017785/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawy odczynników do oznaczania poziomu IgE - specyficznych w systemie panelowym wraz z dzierżawą sprzętu do automatycznego wykonania badań oraz komputerowej analizy wyniku na okres 3 lat.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00208075/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 316289,11 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są Dostawy odczynników do oznaczania poziomu IgE-specyficznych w systemie panelowym z dzierżawą sprzętu niezbędnego do automatycznego wykonania badań oraz komputerowej analizy wyniku przez okres 36 miesięcy. Termin gwarancji oferowanych odczynników nie może być krótszy niż 6 miesięcy. Wykonawca, któremu zostanie powierzona realizacja powyższego zadania dostarczy Zamawiającemu niezbędny sprzęt
w terminie 14 dni od dnia podpisania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 341997,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 341997,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 341997,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROIMMUN POLSKA SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: wsplkielce@gmail.com

7.3.3) Ulica: WIDNA 2A

7.3.4) Miejscowość: WROCŁAW

7.3.5) Kod pocztowy: 50-543

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 341997,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 36 miesiące

2025-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy