Wymiana pieca węglowego na gazowy wraz z dobudową komina spalinowego i kanałów wentylacyjnych w budynku przy ul. Ochota 24 w Bielsku-Białej.
Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00466463
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00466463/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-22 09:56
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7387e08f-9ee5-4edf-b8b6-169bf172be47
- Identyfikator
- 070019077
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00466463 z dnia 2024-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana pieca węglowego na gazowy wraz z dobudową komina spalinowego i kanałów wentylacyjnych w budynku przy ul. Ochota 24 w Bielsku-Białej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070019077
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipnicka 26
1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 33 499 06 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgm.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7387e08f-9ee5-4edf-b8b6-169bf172be471.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana pieca węglowego na gazowy wraz z dobudową komina spalinowego i kanałów wentylacyjnych w budynku przy ul. Ochota 24 w Bielsku-Białej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7387e08f-9ee5-4edf-b8b6-169bf172be47
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00466463
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00428284
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGM/24/038/BU
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 46920,58 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wymiany pieca węglowego na gazowy wraz z dobudową komina spalinowego i kanałów wentylacyjnych w budynku przy ul. Ochota 24 w Bielsku-Białej. Zakres prac obejmuje:
1) budowę instalacji gazowej na potrzeby zasilania kuchenki gazowej 4-palnikowej oraz zaprojektowanego kotła gazowego kondensacyjnego 2-funkcyjnego c.o. i c.w.u. o następujących parametrach:
a) klasa sezonowej efektywności:
• dla c.o. – A
• dla c.w.u. – A
b) znamionowa moc cieplna:
• dla c.o. – min. 20 kW
• dla c.w.u. – min. 24 kW
c) sezonowa efektywność energetyczna:
• dla c.o. – min. 93 %
• dla c.w.u. – min. 80 %
d) poziom mocy akustycznej – max 50 dB
e) okres gwarancji – zgodny z warunkami producenta, jednakże nie mniej niż 2 lata, przy czym Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dokonywał napraw, a w uzasadnionych przypadkach wymiany urządzenia na nowe na zasadach identycznych jak ustalone przez producenta w dokumencie gwarancyjnym przez okres co najmniej 5 lat od daty bezusterkowego końcowego protokołu odbioru robót.
UWAGA: Przed zakupem i montażem pieca gazowego, Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia specyfikacji wybranego pieca i uzyskania akceptacji Zamawiającego;
2) uzupełnienie instalacji c.o. w dwóch pomieszczeniach, montaż grzejników,
3) dobudowę przewodu spalinowo-powietrznego,
4) montaż przewodów wentylacyjnych,
5) demontaż kotła węglowego, podgrzewacza pojemnościowego elektrycznego, kabiny prysznicowej, kuchenki elektrycznej, istniejących grzejników.
2. Dokładny zakres prac określa dokumentacja projektowa wraz ze specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót stanowiąca załącznik nr 2 do Specyfikacji oraz przedmiar robót stanowiący załącznik nr 3 do Specyfikacji, zwane dalej łącznie Dokumentacją projektowo-techniczną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 45141,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45141,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45141,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlany Bogdan Puchałka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241261254
7.3.3) Ulica: ul. Piwonii 5
7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała
7.3.5) Kod pocztowy: 43-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45141,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
| 2024-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |