Budowa sięgacza ul. Geodetów w Józefosławiu w ramach zadania: Sięgacz ul. Geodetów w Józefosławiu

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00326955
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00326955/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-15 14:05
Lokalizacja
Piaseczno, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5b487480-3a46-4bd3-aecf-c0767eff5253
Identyfikator
1231210962
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00326955 z dnia 2025-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sięgacza ul. Geodetów w Józefosławiu w ramach zadania: Sięgacz ul. Geodetów w Józefosławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5

1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b487480-3a46-4bd3-aecf-c0767eff5253

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa sięgacza ul. Geodetów w Józefosławiu w ramach zadania: Sięgacz ul. Geodetów w Józefosławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b487480-3a46-4bd3-aecf-c0767eff5253

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00326955

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00040615/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.43 Sięgacz ul. Geodetów w Józefosławiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00282811

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: spr. 63/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Budowa sięgacza ul. Geodetów w Józefosławiu. W zakres do wykonania wchodzą roboty: kanalizacja deszczowa, wodno-kanalizacyjne oraz drogowe.
2. Złożenie w imieniu Inwestora wniosku o pozwolenie na użytkowanie i uzyskanie w/w decyzji (o ile będzie wymagane przez właściwe organy)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy Pzp, cena najkorzystniejszej oferty złożonej przez firmę RC sp. z o.o., ul. Gminna 43 lokal 7, 05-506 Lesznowola, przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zamawiający nie zdecydował się zwiększyć tej kwoty. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia 200 000,00 zł brutto, a cena najniższej oferty wynosi 257 128,62 zł brutto.
2025-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane