SVA/4620-292/2025: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej modernizacji źródeł ciepła zlokalizowanych na terenie kompleksu wojskowego w m. Hajnówka
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00327463
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00327463/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-07-15 18:38
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f7c804e-85f4-4b1b-aec8-e47ef7581043
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00327463 z dnia 2025-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
SVA/4620-292/2025: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej modernizacji źródeł ciepła zlokalizowanych na terenie kompleksu wojskowego w m. Hajnówka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.amwsinevia.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SVA/4620-292/2025: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej modernizacji źródeł ciepła zlokalizowanych na terenie kompleksu wojskowego w m. Hajnówka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f7c804e-85f4-4b1b-aec8-e47ef7581043
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00327463
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00276648
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SVA/4620-292/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 190000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie:
I. Dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy budynku nr 8 wraz ze zmianą technologii kotłowni olejowej na kotłownie gazową na terenie kompleksu wojskowego w m. Hajnówka.
W skład której wchodzi:
• Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowa przebudowy budynku nr 8 wraz ze zmianą technologii kotłowni olejowej na kotłownie gazową na terenie kompleksu wojskowego w m. Hajnówka
• Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę instalacji wewnętrznej gazu
w budynku nr 8 zlokalizowanym na terenie kompleksu wojskowego w m. Hajnówka
II. Dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy budynku nr 160 wraz ze zmianą technologii kotłowni olejowej na kotłownie gazową na terenie kompleksu wojskowego w m. Hajnówka.
III. Dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy budynku nr 28 wraz ze zmianą technologii kotłowni węglowej na kotłownie gazową na terenie kompleksu wojskowego w m. Hajnówka:
• Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy budynku nr 28 wraz ze zmianą technologii kotłowni węglowej na kotłownie gazową na terenie kompleksu wojskowego w m. Hajnówka.
• Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę instalacji wewnętrznej gazu w budynku nr 28 zlokalizowanym na terenie kompleksu wojskowego w m. Hajnówka
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu zostały złożone oferty, które zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8 w związku z art. 224 ust. 6 ustawy.| 2025-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |