ŚWIADCZENIE USŁUG OCHRONY NIERUCHOMOŚCI BĘDĄCYCH W UŻYTKOWANIU AMBASADY RP W BOGOCIE (ZP 1/25)

Ambasada RP w Bogocie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00327512
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00327512/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-15 23:50
Lokalizacja
Bogota, CO
Kraj zamawiającego
CO
ID przetargu
ocds-148610-4682ba36-cc0d-4ecb-a468-75a52c85cd4b
Identyfikator
800090981-7
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochroniarskie

Wykonawcy

1 przyznane

SEGURIDAD SELECTA LTDABOGOTA, CO · lot 0
384 446 844 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00327512 z dnia 2025-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ŚWIADCZENIE USŁUG OCHRONY NIERUCHOMOŚCI BĘDĄCYCH W UŻYTKOWANIU AMBASADY RP W BOGOCIE (ZP 1/25)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Bogocie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 800090981-7

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Calle 116 #7-15, of. 1103, Torre CUSEZAR

1.5.2.) Miejscowość: Bogota

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-0111

1.5.5.) Kraj: Kolumbia

1.5.7.) Numer telefonu: +57 601 2140400

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bogota.amb.sekretariat@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/Kolumbia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ŚWIADCZENIE USŁUG OCHRONY NIERUCHOMOŚCI BĘDĄCYCH W UŻYTKOWANIU AMBASADY RP W BOGOCIE (ZP 1/25)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4682ba36-cc0d-4ecb-a468-75a52c85cd4b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00327512

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00122437/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 ZP 1/25 - Świadczenie usług ochrony nieruchomości będących w użytkowaniu Ambasady RP w Bogocie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Art. 305 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019, z późn. zm.).
Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 139 000 EUR dla dostaw i usług.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP 1/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 377278548 COP

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług z zakresu ochrony nieruchomości Ambasady RP w Bogocie i rezydencji kierownika placówki jest niezbędne do zapewnienia należytego bezpieczeństwa pracowników placówki jak i całości mienia Skarbu Państwa. Na terenie Kolumbii, w związku z wysokim wskaźnikiem przestępczości, ogólnie przyjętą normą jest, że placówki dyplomatyczne, publiczne instytucje miejscowe, organizacje międzynarodowe i wszystkie bloki mieszkalne posiadają swoją własną ochronę w formacie 24h/dobę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 3

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 384446844 COP

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 391206396 COP

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 384446844 COP

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SEGURIDAD SELECTA LTDA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 800.220.542-6

7.3.3) Ulica: Avenida Caracas No. 46-47

7.3.4) Miejscowość: BOGOTA

7.3.7.) Kraj: Kolumbia

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 384446844 COP

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-07-01 do 2026-06-30
2025-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi