Bezpieczne przystanki na obszarze sołectw gminy Kowala

GMINA KOWALA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00327600
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00327600/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-16 07:57
Lokalizacja
Kowala-Stępocina, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-55ca7ced-451d-411e-bc39-e3ac17e9e733
Identyfikator
9482371307
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WiatyWiaty autobusowe

Wykonawcy

1 przyznane

"BIN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAleksandrów Kujawski, PL · lot 0
220 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00327600 z dnia 2025-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Bezpieczne przystanki na obszarze sołectw gminy Kowala

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOWALA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223818

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marii Walewskiej 7

1.5.2.) Miejscowość: Kowala-Stępocina

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-624

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 486101760

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kowala@kowala.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowala.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kowala.ezamawiajacy.pl/app/login

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bezpieczne przystanki na obszarze sołectw gminy Kowala

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55ca7ced-451d-411e-bc39-e3ac17e9e733

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00327600

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00049246/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Bezpieczne przystanki na obszarze sołectw gminy Kowala

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00282195

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż 25 wiat przystankowych w sołectwach: Trablice, Parznice, Kowala, Maliszów, Kosów i Mazowszany- Gmina Kowala w celu zapewnienia pasażerom komunikacji zbiorowej większego komfortu oczekiwania na przyjazd pojazdu komunikacji publicznej. Nowe wiaty przystankowe będą chronić pasażerów przed niekorzystnym wpływem zmiennych warunków atmosferycznych. Dostarczone przez Wykonawcę wiaty przystankowe muszą zapewnić bezpieczne przebywanie pasażerów w obrębie ich konstrukcji, dobrą widoczność nadjeżdżającego pojazdu komunikacji publicznej, łatwość konserwacji oraz utrzymania czystości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 4 do SWZ.


Zadanie współfinansowane ze środków Województwa mazowieckiego w ramach programu Mazowiecki Instrument Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2025, nazwa zadania: „Bezpieczne przystanki na obszarze sołectw gminy Kowala”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44112100-9 - Wiaty

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44212321-5 - Wiaty autobusowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 220000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 331392,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 220000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIN Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8911434084

7.3.3) Ulica: Narutowicza 12

7.3.4) Miejscowość: Aleksandrów Kujawski

7.3.5) Kod pocztowy: 87-700

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 220000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy