Roboty budowlane dla budowy przyłącza kanalizacji sanit. w Cybowie do kanalizacji gminnej oraz wykonanie RB dla budowy instalacji gazowej
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00327657
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00327657/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-07-16 08:18
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0a1e47b3-487d-4230-9b34-f579514b01f1
- Identyfikator
- 8520803703
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00327657 z dnia 2025-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane dla budowy przyłącza kanalizacji sanit. w Cybowie do kanalizacji gminnej oraz wykonanie RB dla budowy instalacji gazowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810060937
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Narutowicza 17 B
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-240
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rziszczecin.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rziszczecin.wp.mil.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rziszczecin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane dla budowy przyłącza kanalizacji sanit. w Cybowie do kanalizacji gminnej oraz wykonanie RB dla budowy instalacji gazowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a1e47b3-487d-4230-9b34-f579514b01f1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00327657
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00114039/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Roboty budowlane polegające na budowie przyłącza kanalizacji sanitarnej kompleksu w Cybowie do kanalizacji gminnej i roboty budowlane polegające na budowie instalacji gazowej wraz z przystosowaniem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00278173
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 39/RB/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla budowy przyłącza kanalizacji sanitarnej kompleksu w Cybowie do kanalizacji gminnej oraz wykonanie robót budowlanych dla budowy instalacji gazowej wraz z przystosowaniem istniejącej kotłowni olejowej do paliwa gazowego w Cybowie. (zadanie nr 16345, 16401)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45231200-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów naftowych i gazociągów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęła jedna oferta. Wykonawca nie złożył wszystkich wymaganych dokumentów wraz z ofertą. Na wezwanie Zamawiającego oświadczył, że nie spełnia wymagań dotyczących bezpieczeństwa informacji niejawnych. Zamawiający odrzucił więc ofertę Wykonawcy na podst. art. 226 ust. 1 pkt 5) ustawy PZP, z uwagi na to, że jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia określonymi przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia. W związku z odrzuceniem jedynej oferty złożonej w postępowaniu Zamawiający unieważnił postępowanie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2025-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |