Opracowanie dokumentacji technicznej – przebudowa drogi powiatowej nr 1732B wraz z budową chodnika w miejscowości Turna Mała

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W SIEMIATYCZACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00327692
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00327692/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-07-16 08:30
Lokalizacja
Siemiatycze, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4bf710cb-abed-46d5-bb7c-89ce8b6ab8d8
Identyfikator
5441300171
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi sporządzania mapPlany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacjeOkreślenie i spisanie ilości do budowyNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ KOŻUCHOWSKIŁuków, PL · lot 0
39 237 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00327692 z dnia 2025-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji technicznej – przebudowa drogi powiatowej nr 1732B wraz z budową chodnika w miejscowości Turna Mała

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W SIEMIATYCZACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050667410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 253

1.5.2.) Miejscowość: Siemiatycze

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-300

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 856552680

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzdsiemiatycze.org

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdsiemiatycze.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4bf710cb-abed-46d5-bb7c-89ce8b6ab8d8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji technicznej – przebudowa drogi powiatowej nr 1732B wraz z budową chodnika w miejscowości Turna Mała

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4bf710cb-abed-46d5-bb7c-89ce8b6ab8d8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00327692

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00221543

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD1.2610.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Opracowanie dokumentacji technicznej – przebudowa drogi powiatowej
nr 1732B wraz z budową chodnika w miejscowości Turna Mała”

Do zaprojektowania droga o kategorii ruchu KR2 i parametry drogi projektowanej dla klasy Z.
Stan istniejący: droga o nawierzchni bitumicznej o szerokości 6 m,

Po stronie Wykonawcy jest uzyskanie pozwolenia na budowę lub uzyskanie zgłoszenia robót budowlanych wraz z oświadczeniem o braku sprzeciwu do zgłoszenia budowy/wykonania robót budowlanych.

W tym :
W przypadku konieczności uzyskania pozwolenia na budowę sporządzenie:
- projekt architektoniczno-budowlany i projekt zagospodarowania terenu - w ilości 5 sztuk,
- projekt techniczny – w ilości 5 sztuk


W przypadku konieczności uzyskania zgłoszenia wykonania robót budowlanych sporządzenie:
- materiałów do zgłoszenia – 5 egz.
- projektu wykonawczego – 5 egz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71354000-4 - Usługi sporządzania map

71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje

71246000-4 - Określenie i spisanie ilości do budowy

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39237,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84870 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39237,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Techniki Robót Budowlanych Mariusz Kożuchowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251968476

7.3.3) Ulica: Szczygły Górne 6

7.3.4) Miejscowość: Łuków

7.3.5) Kod pocztowy: 21-400

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 39237,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2025-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi