Modernizacja klimatyzacji i wentylacji w budynku nr 69

Akademia Sztuki Wojennej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00327851
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00327851/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-16 09:13
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2ca148e0-9e8d-49f0-b477-3a2c9b1640cf
Identyfikator
1130005367
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00327851 z dnia 2025-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja klimatyzacji i wentylacji w budynku nr 69

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Sztuki Wojennej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011574244

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. gen. Antoniego Chruściela 103

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-910

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@akademia.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wojsko-polskie.pl/aszwoj/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja klimatyzacji i wentylacji w budynku nr 69

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ca148e0-9e8d-49f0-b477-3a2c9b1640cf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00327851

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00062577/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja klimatyzacji i wentylacji w budynku nr 69

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00292494

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ASzWoj-K-ZZP.2812.30.2025.AB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2174898,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja klimatyzacji i wentylacji w budynku nr 69 zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ.
2. Zamawiający przyjął orientacyjne wartości obmiarów dla poszczególnych pozycji przedmiaru robót przewidzianych do Wykonania. Zamawiający informuje, że wartości obmiarowe dla poszczególnych pozycji przedmiaru mogą ulec zmianie w miarę potrzeb Zamawiającego.
3. Zamawiający gwarantuje wykonanie 80% wartości obmiarowych określonych w przedmiarze.
4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Przedmiotowe zamówienie stanowi część zamówienia obejmującego roboty budowlane dla Zamawiającego. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postepowania o udzielenie zamówienia.
5. Przedmiot zamówienia opisują:
1) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – załącznik nr 1A do SWZ;
2) Projekt Wykonawczy (Branża Elektryczna) – załącznik nr 1B do SWZ;
3) Projekt Wykonawczy (Branża Sanitarna) – załącznik nr 1C do SWZ;
4) Przedmiar robót (Branża Elektryczna) – załącznik nr 1D do SWZ;
5) Przedmiar robót (Branża Sanitarna) – załącznik nr 1E do SWZ;
6) Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie podlega unieważnieniu jako obarczone nieusuwalną wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy z powodu braku publikacji zmiany ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych.
2025-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane