Kompleksowe dostarczenie energii cieplnej (obejmujące przesyłanie i dystrybucję oraz sprzedaż energii cieplnej)

Dom Pomocy Społecznej im. "Matysiaków"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00328155
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00328155/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-16 10:12
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8dc76e52-d9a8-4fe2-9768-4d6c5977c190
Identyfikator
1130695716
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowaPara, gorąca woda i podobne produkty

Wykonawcy

1 przyznane

VEOLIA ENERGIA WARSZAWA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
915 184,61 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00328155 z dnia 2025-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Kompleksowe dostarczenie energii cieplnej (obejmujące przesyłanie i dystrybucję oraz sprzedaż energii cieplnej)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej im. "Matysiaków"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006377154

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Arabska 3

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-977

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: katarzyna.zalewska@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.dpsmatysiaki.waw.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8dc76e52-d9a8-4fe2-9768-4d6c5977c190

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowe dostarczenie energii cieplnej (obejmujące przesyłanie i dystrybucję oraz sprzedaż energii cieplnej)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8dc76e52-d9a8-4fe2-9768-4d6c5977c190

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00328155

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00133209/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Kompleksowe dostarczenie energii cieplnej (obejmujące przesyłanie i dystrybucję oraz sprzedaż energii cieplnej) do Domu Pomocy Społecznej im. „Matysiaków” przy ul. Arabskiej 3 w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00252851

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPS-ZP/TP/2/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 792852,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe dostarczenie energii cieplnej (obejmujące przesyłanie i dystrybucję oraz sprzedaż energii cieplnej) do węzła cieplnego w budynku Domu Pomocy Społecznej im. „Matysiaków” przy ul. Arabskiej 3 w Warszawie
2. Szacunkowe zużycie energii cieplnej w okresie obowiązywania umowy (24 miesiące) wynosi 5 600 GJ.
3. Przydział mocy cieplnej z warunków technicznych przyłączenia wynosi 0,6588 MW.
4. Obiekt posiada grupę taryfową A3/B1/C3
5. Ciepło będzie dostarczane za pośrednictwem nośnika ciepła – gorącej wody, przy pomocy sieci ciepłowniczej.
6. Węzeł cieplny jest własnością Miasta Stołecznego Warszawy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09320000-8 - Para, gorąca woda i podobne produkty

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 915184,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 915184,61 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 915184,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Veolia Energia Warszawa S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5250005656

7.3.3) Ulica: Stefana Batorego 2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-591

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 915184,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2025-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy