Dostawa mebli biurowych na potrzeby Projektów pn. „Centrum Usług Społecznych w Szczecinie”, „Wygrana Rodzina w Szczecinie” oraz na potrzeby Centrum Usług Społecznych

Gmina Miasto Szczecin Centrum Usług Społecznych w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00328409
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00328409/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-07-16 10:58
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e36f5f62-1cca-4253-a478-d24f716f786f
Identyfikator
8511991734
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble biuroweBiurkaSiedziska obrotoweSzafyMeble konferencyjneStolikiWieszaki na odzieżMeble tapicerowaneFoteleKrzesłaStołyRegały biurowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00328409 z dnia 2025-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mebli biurowych na potrzeby Projektów pn. „Centrum Usług Społecznych w Szczecinie”, „Wygrana Rodzina w Szczecinie” oraz na potrzeby Centrum Usług Społecznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Szczecin Centrum Usług Społecznych w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005433353

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gen. Sikorskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-323

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 914857528

1.5.8.) Numer faksu: 914857603

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@mopr.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.cus.szczecin.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e36f5f62-1cca-4253-a478-d24f716f786f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Organizacyjna Gminy Miasto Szczecin

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa mebli biurowych na potrzeby Projektów pn. „Centrum Usług Społecznych w Szczecinie”, „Wygrana Rodzina w Szczecinie” oraz na potrzeby Centrum Usług Społecznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e36f5f62-1cca-4253-a478-d24f716f786f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00328409

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037473/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Dostawa mebli biurowych na potrzeby projektów pn. Centrum Usług Społecznych w Szczecinie, Wygrana Rodzina w Szczecinie oraz na potrzeby MOPR w Szczecinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Centrum Usług Społecznych w Szczecinie; Wygrana Rodzina w Szczecinie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00233467

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 341-8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 133847,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą mebli biurowych na potrzeby Projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich pn. „Centrum Usług Społecznych w Szczecinie”, „Wygrana Rodzina w Szczecinie” oraz na potrzeby Centrum Usług Społecznych (budżet własny Zamawiającego), szczegółowo opisanych w Rozdziale XVI SWZ oraz w załączniku 1a do SWZ.
Część 1 Projekt CUS:
a) Biurko z szufladą na klawiaturę i 3 szufladami – 8 szt.
b) Biurko z szufladą na klawiaturę i 3 szufladami biało-szare – 4 szt.
c) Biurko z ruchomym kontenerkiem białe – 3 szt.
d) Krzesło biurowe obrotowe – 15 szt.
e) Szafka/komoda biurowa dwudrzwiowa – 10 szt.
f) Szafa biurowa dwudrzwiowa – 14 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39121100-7 - Biurka

39111100-4 - Siedziska obrotowe

39141300-5 - Szafy

4.5.5.) Wartość części: 58367,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą mebli biurowych na potrzeby Projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich pn. „Centrum Usług Społecznych w Szczecinie”, „Wygrana Rodzina w Szczecinie” oraz na potrzeby Centrum Usług Społecznych (budżet własny Zamawiającego), szczegółowo opisanych w Rozdziale XVI SWZ oraz w załączniku 1a do SWZ. Część 2 Projekt CUS:
a) Krzesło konferencyjne – 64 szt.
b) Stół konferencyjny składany – 11 szt.
c) Szafka/kontenerek mobilny z szufladami - 2 szt.
d) Wieszak na ubrania stojący – 6 szt.
e) Fotel tapicerowany „uszak” kolor szary/szaroniebieski – 2 szt.
f) Sofa tapicerowana na nóżkach kolor szary/szaroniebieski – 1 szt.
g) Stolik okrągły z półką białą – 1 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39153000-9 - Meble konferencyjne

39143310-2 - Stoliki

39136000-4 - Wieszaki na odzież

39516100-3 - Meble tapicerowane

39113100-8 - Fotele

39141300-5 - Szafy

4.5.5.) Wartość części: 53804,51 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą mebli biurowych na potrzeby Projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich pn. „Centrum Usług Społecznych w Szczecinie”, „Wygrana Rodzina w Szczecinie” oraz na potrzeby Centrum Usług Społecznych (budżet własny Zamawiającego), szczegółowo opisanych w Rozdziale XVI SWZ oraz w załączniku 1a do SWZ.
Część 3 Projekt Wygrana Rodzina:
a) Krzesło składane – 30 szt.
b) Stół składany – 5 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39112000-0 - Krzesła

39121200-8 - Stoły

4.5.5.) Wartość części: 3625,49 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą mebli biurowych na potrzeby Projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich pn. „Centrum Usług Społecznych w Szczecinie”, „Wygrana Rodzina w Szczecinie” oraz na potrzeby Centrum Usług Społecznych (budżet własny Zamawiającego), szczegółowo opisanych w Rozdziale XVI SWZ oraz w załączniku 1a do SWZ.
Część 4 CUS:
a) Krzesło biurowe obrotowe – 15 szt.
b) Szafka/komoda biurowa z szufladami – 1 szt.
c) Szafka/regał biurowy otwarty - 2 szt.
d) Szafka/kontenerek z szufladami - 1 szt.
e) Szafka biurowa z półką - 3 szt.
f) Krzesło tapicerowane obrotowe kolor czarny – 6 szt.
g) Krzesło tapicerowane kolor granatowy– 6 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39111100-4 - Siedziska obrotowe

39141300-5 - Szafy

39131000-9 - Regały biurowe

39516100-3 - Meble tapicerowane

39112000-0 - Krzesła

4.5.5.) Wartość części: 14594,27 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie z uwagi na fakt, iż wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 9

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie z uwagi na fakt, iż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2025-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy