„Remont i adaptacja pomieszczeń klubu dziecięcego wraz z adaptacją placu zabaw w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat „Aktywny Maluch” 2022-2029 ”

Gmina Kulesze Kościelne

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00328562
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00328562/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-16 11:31
Lokalizacja
Kulesze Kościelne, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-518a93ce-42d1-48db-8173-0d575c9c6aef
Identyfikator
7221612343
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniamiRoboty remontowe i renowacyjneWyposażenie placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE - ŻWIROWNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrzeźnica, PL · lot 0
254 480 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00328562 z dnia 2025-07-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont i adaptacja pomieszczeń klubu dziecięcego wraz z adaptacją placu zabaw w ramach Programu rozwoju instytucji
opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat „Aktywny Maluch” 2022-2029 ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kulesze Kościelne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670203

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 6

1.5.2.) Miejscowość: Kulesze Kościelne

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-208

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 864769010

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kuleszek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kuleszek.bip.gmina.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kuleszekoscielne.ezamowienia.com/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont i adaptacja pomieszczeń klubu dziecięcego wraz z adaptacją placu zabaw w ramach Programu rozwoju instytucji
opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat „Aktywny Maluch” 2022-2029 ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-518a93ce-42d1-48db-8173-0d575c9c6aef

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00328562

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044854/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Adaptacja pomieszczeń oraz infrastruktury towarzyszącej w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat "Aktywny Maluch" 2022-2029

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

KPO

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00288228

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIZ.271.12.2025.AG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 223233,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1 Przedmiotem zamówienia jest „Remont i adaptacja pomieszczeń klubu dziecięcego wraz z adaptacją placu zabaw w
ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat „Aktywny Maluch” 2022-2029”
Szczegółowy zakres prac przedstawiony jest w projekcie zgłoszenia robót budowlanych, projekt adaptacji terenu
rekreacyjnego pod plac zabaw, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót i przedmiarach robót.
Zadanie I – „Remont i adaptacja pomieszczeń klubu dziecięcego”
Zakres opracowania dotyczy:
• Remontu pomieszczeń znajdujących się w parterze budynku
• Wymiana urządzeń sanitarnych w pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych
• Wymiana posadzki i okładzin ściennych
• Obudowanie szachtów instalacyjnych systemem g-k
• Obudowa grzejników
• Remont schodów wejściowych do budynku i wymiana barierki
Remont nie powoduje zmiany funkcjonalnej budynku – budynek nadal będzie pełnił funkcję obiektu oświaty, nauki i kultury.
Roboty budowlane zaprojektowane przy remoncie pomieszczeń nie ingerują w przegrody zewnętrzne oraz układ
konstrukcyjny budynku.
Projektowany remont nie wykracza poza obrys budynku i schodów zewnętrznych oraz projektowane zmiany nie wpłyną na
bilans terenu i nie spowodują zmian w zagospodarowaniu działki – zakres zgłoszenia obejmuje jedynie prace wewnętrzne w
budynku oraz schody zewnętrzne.
Zadanie II - „Adaptacja placu zabaw”
W ramach wykonywanego placu zabaw przewidziano montaż urządzeń zabawowych wraz z wykonaniem nawierzchni oraz
ogrodzenia, zgodnie ze strefami bezpieczeństwa przewidzianymi dla określonego urządzenia dla dzieci w wieku 1-3.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 254480,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 445387,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 254480,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Komunalne - Żwirownia Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5432181689

7.3.3) Ulica: Brzeźnica 69

7.3.4) Miejscowość: Brańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 17-120

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 254480,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-08-22
2025-07-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane