„Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla właścicieli nieruchomości położonych na terenie Miasta i Gminy Murowana Goślina”

GMINA MUROWANA GOŚLINA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00466707
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00466707/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-22 11:00
Lokalizacja
Murowana Goślina, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b96949f6-1390-402d-991d-7f36d33851d2
Identyfikator
7773159427
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadami

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00466707 z dnia 2024-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla właścicieli nieruchomości położonych na terenie Miasta i Gminy Murowana Goślina”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MUROWANA GOŚLINA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258595

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Powstańców Wielkopolskich 9

1.5.2.) Miejscowość: Murowana Goślina

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-095

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 61 8923 600

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@murowana-goslina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.murowana-goslina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/963916

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla właścicieli nieruchomości położonych na terenie Miasta i Gminy Murowana Goślina”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b96949f6-1390-402d-991d-7f36d33851d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00466707

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029956/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Utworzenie i prowadzenie punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) dla właścicieli nieruchomości położonych na terenie miasta i gminy Murowana Goślina

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00448719

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.19.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia pn.: „Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla właścicieli nieruchomości położonych na terenie Miasta i Gminy Murowana Goślina”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje utworzenie i prowadzenie stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla właścicieli nieruchomości położonych na terenie Miasta i Gminy Murowana Goślina.
3. Nomenklatura według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV), przedmiot zamówienia opisany wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
a) 90500000-2 – usługi związane z odpadami,
b) 90511000-2 – usługi wywozu odpadów,
c) 90511200-4 – usługi gromadzenia odpadów pochodzących z gospodarstw domowych,
d) 90510000-5 – usuwanie i obróbka odpadów,
e) 90512000-9 – usługi transportu odpadów,
f) 90533000-2 – usługi gospodarki odpadami.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 Ustawy: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
W prowadzonym postępowaniu została złożona 1 oferta: EKO-TOM Turguła Spółka Jawna Ul. Poligonowa 1a 62-005 Bolechowo z Ceną brutto: 737.231,92 zł.
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę: 720.000,00 zł brutto, której nie może zwiększyć do ceny najkorzystniejszej oferty.
Tym samym zasadne stało się unieważnienie postępowania.
2024-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi