Zagospodarowanie działki gminnej w miejscowości Lewickie Stacja
Gmina Juchnowiec Kościelny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00466716
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00466716/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-22 11:01
- Lokalizacja
- Juchnowiec Kościelny, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5862703f-899e-478c-82a3-dba979165b2e
- Identyfikator
- 9661813207
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00466716 z dnia 2024-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie działki gminnej w miejscowości Lewickie Stacja
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Juchnowiec Kościelny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659355
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jaśminowa 19
1.5.2.) Miejscowość: Juchnowiec Kościelny
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-061
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@juchnowiec.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.juchnowiec.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5862703f-899e-478c-82a3-dba979165b2e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie działki gminnej w miejscowości Lewickie Stacja2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5862703f-899e-478c-82a3-dba979165b2e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00466716
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024257/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Zagospodarowanie działki gminnej w Lewickich St.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji z zakresu tematycznego: rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej, w ramach Lokalnej Strategii Lokalnej Grupy Działania – Puszcza Knyszyńska Przedsięwzięcie II.2.1. Infrastruktura prozdrowotna, rekreacyjna i turystyczna w Puszczy Knyszyńskiej,2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445670
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INW.271.1.34.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zamówienia pn. Zagospodarowanie działki gminnej w miejscowości Lewickie Stacja, w ramach którego należy wykonać zagospodarowanie terenu działki gminnej, położonej w miejscowości Lewickie Stacja, o nr ewid. 83/11 obręb 0017 Juchnowiec Kościelny, gm. Juchnowiec Kościelny, w tym:
1) Wykonanie nawierzchni pod plac zabaw;
2) Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej pod ognisko;
3) Wyposażenie placu zabaw: zjazd linowy, karuzela z montażem, zestaw sprawnościowy, bujak z montażem;
4) Wyposażenie siłowni zewnętrznej: poręcze i drążki z montażem;
5) Mała architektura: kosz na śmieci, stół do altany, ławki do altany z montażem, tablica regulaminowa;
6) Roboty porządkowe;
7) Dokumentacja powykonawcza
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie została złożona żadna oferta| 2024-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |