Budowa budynków jednorodzinnych w gm. Gorzków, miejscowość Wielkopole – opracowanie dokumentacji projektowej
SIM Wschód spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00329908
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00329908/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-07-16 15:37
- Lokalizacja
- Łęczna, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-099236ae-dc32-4a48-8845-c7373f19ae55
- Identyfikator
- 5050135383
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00329908 z dnia 2025-07-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Budowa budynków jednorodzinnych w gm. Gorzków, miejscowość Wielkopole – opracowanie dokumentacji projektowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SIM Wschód spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 527238400
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Łęczna
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-010
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@simwschod.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: simwschod.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-099236ae-dc32-4a48-8845-c7373f19ae551.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynków jednorodzinnych w gm. Gorzków, miejscowość Wielkopole – opracowanie dokumentacji projektowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-099236ae-dc32-4a48-8845-c7373f19ae55
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00329908
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00209328/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Budowa budynków jednorodzinnych w gm. Gorzków, miejscowość Wielkopole – opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00244220
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/P/4/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa budynków jednorodzinnych w gm. Gorzków, miejscowość Wielkopole – opracowanie dokumentacji projektowej” obejmujące swoim zakresem m.in.:
1) opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej oraz projektu zagospodarowania terenu wraz z kosztorysem uproszczonym,
2) opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę,
3) pełnienie nadzoru autorskiego,
na działce ewidencyjnej nr 060603_2.0020.846.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ.
Dokumentacja pomocnicza (wypis i wyrys z MPZP) stanowi załącznik nr 9 do SWZ - materiały służące wyłącznie do sporządzenia oferty. Na etapie realizacji umowy Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania i opracowania na własny koszt materiałów wyjściowych do realizacji umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71500000-3 - Usługi związane z budownictwem
71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę przewidzianą przez Zamawiającego w przedmiotowym zamówieniu. Cena nie mieści się w limicie ustalonym przez zamawiającego. Zamawiający nie zwiększając kwoty, którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty brał pod uwagę celowość i efektywność gospodarowania środkami publicznymi.| 2025-07-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |