Remont budynku Prokuratury Rejonowej w Brzesku, ul. Szczepanowska 23, 32-800 Brzesko

Prokuratura Okręgowa w Tarnowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00330512
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00330512/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-07-17 09:21
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67692b44-4093-4f9f-9ef6-9ece884f4a6a
Identyfikator
8731210986
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty malarskieKładzenie i wykładanie podłógMalowanie budynkówZewnętrzne czyszczenie budynków

Wykonawcy

2 przyznane

DARIUSZ BILSKIRzuchowa, PL · lot 0
108 284,98 PLN
DARIUSZ BILSKIRzuchowa, PL · lot 1
55 207,38 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00330512 z dnia 2025-07-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku Prokuratury Rejonowej w Brzesku, ul. Szczepanowska 23,
32-800 Brzesko

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Prokuratura Okręgowa w Tarnowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000569740

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jarosława Dąbrowskiego

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.potar@prokuratura.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/po-tarnow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-67692b44-4093-4f9f-9ef6-9ece884f4a6a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku Prokuratury Rejonowej w Brzesku, ul. Szczepanowska 23,
32-800 Brzesko

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67692b44-4093-4f9f-9ef6-9ece884f4a6a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00330512

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-07-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00108268/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont budynku Prokuratury Rejonowej w Brzesku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00276266

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3019-7.261.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 180751,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót dla Zadania nr 1: Malowanie pomieszczeń wraz z wymianą wykładzin w wyznaczonych pomieszczeniach w budynku Prokuratury Rejonowej w Brzesku obejmuje:
1) zabezpieczenie miejsca prowadzenia prac,
2) uzupełnienie ubytków i pęknięć istniejącego tynku,
3) przygotowanie ścian pod wykonanie prac malarskich,
4) wykonanie prac malarskich ścian i sufitów,
5) uporządkowanie miejsca prac malarskich po zakończeniu prac,
6) demontaż istniejącej wykładziny,
7) uzupełnienie ubytków posadzki po demontażu wykładziny,
8) montaż paneli podłogowych,
9) montaż listew przypodłogowych,
10) demontaż progów drzwiowych,
11) montaż listew wyrównujących poziomy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

4.5.5.) Wartość części: 118257,93 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót dla Zadania nr 2: R Remont elewacji budynku Prokuratury Rejonowej w Brzesku obejmuje:
1) umycie istniejącej elewacji,
2) zagruntowanie powierzchni ścian zewnętrznych,
3) wykonanie robót malarskich,
4) uporządkowanie miejsca prowadzenia prac.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442110-1 - Malowanie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków

4.5.5.) Wartość części: 62493,76 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108284,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 143916,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 108284,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Ogólnobudowlana „BIL-BUD” Dariusz Bilski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8730020427

7.3.4) Miejscowość: Rzuchowa

7.3.5) Kod pocztowy: 33-114

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108284,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-07-21 do 2025-08-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55207,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 57196,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55207,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Ogólnobudowlana „BIL-BUD” Dariusz Bilski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8730020427

7.3.4) Miejscowość: Rzuchowa

7.3.5) Kod pocztowy: 33-114

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55207,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-07-21 do 2025-08-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-07-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane